محسن نامجو اتهام آزار جنسی خود را پذیرفت

0

موسیقی فارس-غزل خواجوی: محسن نامجو، خواننده ایرانی، ضمن پذیرفتن اتهام جنسی خود، با انتشار پیام ویدیویی از قربانیان عذرخواهی کرد.

چندی پیش بود که برخی از زنان ایرانی خارج از کشور برای دومین بار طی چند ماه گذشته محسن نامجو، خواننده به نام ایرانی، در یکی از اتاق‌های گفت وگو که در شبکه اجتماعی «کلاب هاوس» تحت عنوان «محسن نامجو از تهمت تا حقیقت» برگزار شد، اتهامات تازه‌ای را از آزار جنسی این خواننده نسبت به خودشان مطرح کردند که با حواشی و واکنش های بسیاری از کاربران مواجه شد. اما نامجو طی انتشار پیام ویدیویی این اتهام را رد کرده و آن را شایعه‌ای بی اساس خوانده بود.

اما حال ضمن پذیرفتن این اتهام با انتشار پیام ویدیویی دیگری بیان کرد: «دوستان، خانم‌های محترم؛ بنده، محسن نامجو بابت هرگونه رفتار یا گفتاری که در سال‌های گذشته نسبت به شما اشتباه و یا آزاردهنده بوده صمیمانه، خالصانه و متواضعانه عذرخواهی می‌کنم؛ هم از شما و هم از خانواده‌ی نجیب و محترم‌تان و همچنین دوستان مشترک دلجویی می‌کنم.»

او در ادامه افزود: «انتظاری هم ندارم که عذر من را الان بپذیرید. فقط امیدوارم با این پیام ویدئویی رنجتان کمی التیام پیدا کند و باور کنید رفتار یا گفتار نابهنجار من ناشی از شیطان‌صفتی یا خدای‌نکرده خودشیفتگی یا احساس قدرت نبوده و نیست، بلکه ناشی از عدم آموزش روابط صحیح در یک فرهنگ هزاران ساله‌ی مردسالار است»

پانیدا خواننده‌ای که در مسابقه استعداد یابی شبکه ماهواره‌ای شرکت کرده بود، لونا شاد مجری صدای آمریکا و بشری دستور نژاد، مدل و نقاش ایرانی ساکن آمریکا از جمله چهره‌هایی بودند که محسن نامجو را متهم کردند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید