«میزدوتایی» دومین آلبوم موسیقی سال بیب تیونز

موسیقی فارس-در آستانه یکسالگی آلبوم«میزدوتایی»کاری از آنسامبل سیریا، ازسوی بیب تونز، سایت فروش آلبومهای موسیقی به عنوان دومین آلبوم سال انتخاب شد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی آنسامبل سیریا، آلبوم«میزدوتایی» اولین اثر مستقل آنسامبل سیریا در حالی به عنوان دومین آلبوم سال موسیقی انتخاب شده است که تا کنون هیچ کنسرتی برای این آلبوم نداشته است ولی توانسته بیشترین مخاطب را به خود اختصاص دهد.

روند استقبال از این آلبوم موسیقی نشان دهنده افزایش فرهنگ استفاده و حمایت مردم از آثار موسیقی و نیز حمایت از نسخه اصلی است.

 آلبوم میزدوتایی به خوانندگی محمد لاریان و نوازندگی مهدی ناصری، معین پاکباز، بهروز شریفیان، امیرحسین ماهینی و مهدی منفرد به تهیه کنندگی ماکان صغیری ابتدای سال ۱۳۹۹ در یک دیجیپک‌نفیس منتشر و  در پلتفرهای دیجیتال ایران در صدر فروش قرار گرفت. این آلبوم که اولین اثر آنسامبل سیریا است توانست مدال نقره جایزه موسیقی جهانی۲۰۲۱ “GLOBAL MUSIC AWARD 2021” را دریافت کند.

‎آلبوم «میزدوتایی» آنسامبل سیریا تلفیقی از موسیقی بوشهر است که در مارکت بین المللی بین آثار منتشر شده ایرانی جایگاه ویژه ای بین مخاطبین موسیقی پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *