البوم «رخص» وارد بازار موسیقی شد

0

موسیقی فارس-آلبوم موسیقی «رخص» با صدا و آهنگسازی جلیل شعاع و همراهی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو وارد بازار موسیقی شد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو، آلبوم موسیقی “«رخص»

 کاری به تهیه کنندگی، آهنگسازی و تنظیم  کنندگی جلیل شعاع است که با همراهی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو وارد بازار موسیقی شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

جلیل شعاع  خواننده گروه که زاده سال 1359 در شهر رشت است هم اکنون به عنوان جراح عمومی و فوق تخصص جراحی کولورکتال در زادگاهش مشغول طبابت است با این حال طبابت هرگز او را از دنیای موسیقی و عالم هنر دور نساخته است. این پزشک هنرمند نخستین  آلبوم رسمی خود با نام ” کو؟ ” را سال 1396 روانه بازار موسیقی کرده است و این آلبوم دومین اثر حرفه ای منتشر شده از او می باشد.

آلبوم موسیقی «رخص» شامل 10 قطعه موسیقیایی است . عوامل تهیه این آلبوم،  جلیل شعاع به عنوان خواننده و نوازنده گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک و سینتی سایزر،  پیمان حاتمی؛ نوازنده گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک، پیانو و کیبورد، همخوان و طراحی صداهای الکترونیک و همچنین بردیا امیری نوازنده درامز، آتنا اشتیاقی نوازنده ویولونسل، مانی مزکی نوازنده ترومبون هستند. از دیگر عوامل این آلبوم  می توان به علیرضا میر آقا نوازنده  ترومپت، سهیل پیغمبری :کلارینت، پدرام فریوسفی: ویولن و ویولا، سردار سرمست: آکاردئون، هومن نامداری: ساکسفون، شقایق صادقیان: فلوت، مهرداد علیزاده: پرکاشن، امیرحسین فرخنده :ساکسفون، علیرضا ملک زاده :ترومبون و یاسمن چکاد به عنوان  همخوان قابل اشاره هستند.  

مهداد اسلامی نوازنده بانجو  و پیمان حاتمی که مهندسی صدا و میکس و مستررا عهده دار است از دیگر عومل این اثر موسیقیایی هستند که گروه را همراهی می کنند.

گفتنی است علاقمندان موسیقی از طریق سایت بیب تیونز می توانند به صورت آنلاین این آلبوم را خریداری کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید