موسیقی فارس-مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه سی و یکم خرداد ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، اعضای هیأت امنا، مدیرعامل، بازرس قانونی، اعضای کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و حسابرس مستقل دوشنبه ۳۱ خردادماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی نیکنام انزابی مدیر عامل انجمن گزارشی از عملکرد انجمن بر اساس استانداردهای حسابرسی و فعالیت های انجمن در سال ۱۳۹۹ از جمله تولید آلبوم های موسیقی، فعالیت های پژوهشی، کمک به شعب استانی انجمن ها، حمایت از ارکسترها، جشنواره های فجر، نواحی و جوان ارائه کرد.

حسابرس مستقل انجمن موسیقی ایران نیز ضمن قرائت گزارش منتهی به اسفند سال ۱۳۹۹، عملکرد انجمن موسیقی ایران را مقبول خواند. بازرس انجمن نیز ضمن تایید عملکرد انجمن، مقبول شدن عملکرد را کاری مهم و شایسته قدردانی خواند و از کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و مدیران انجمن قدردانی کرد.

اعضای هیات امنا نیز از معاونت هنری برای ایجاد اتساق و انضباط مالی در موسسات و انجمن ها تشکر و نظرات خود را برای پیشرفت و توسعه انجمن مطرح کردند.

بنا به اعلام روابط عمومی معاونت هنری وزارت ارشاد، مجمع عمومی موسسات و انجمن‌های مرتبط با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور انسجام و انضباط اداری و مالی بیشتر از سال ۱۳۹۷ به صورت مداوم و منظم و با رعایت کلیه قواعد و استانداردهای قانونی برگزار می‌شود و تکالیف قانونی هر موسسه نیز توسط کمیته حسابرسی تا حصول نتیجه پی گیری خواهد شد.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *