رامین صدیقی از تهیه کنندگان و ناشران موسیقی در حوزه جدیدترین پروژه مشترک فردین خلعتبری و همایون شجریان برای مدیریت هنری رضا موسوی پیوست.

به گزارش موسیقی فارس، رامین صدیقی تهیه کننده و مدیر نشر موسیقی   «هرمس» به عنوان مشاور تهیه کننده در تازه ترین پروژه موسیقایی  همایون شجریان و فردین خلعتبری حضور یافته است. آثار این پروژه برای مدیریت هنری رضا موسوی در نیمه دوم سال 1400 پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

رامین صدیقی از تهیه کنندگان با تجربه و نام آشنایی موسیقی کشورمان است که در طول دو دهه گذشته آثار نوگرا و پرمخاطبی را به گوش مخاطبان جدی موسیقی رسانده است. او در حوزه تولید و اتفاقات موسیقی نیز دارای اعتراض بین المللی بوده و تاکنون برنامه ها و کنسرت های مختلفی را با همراهی هنرمندان معتبر ایرانی و خارجی در ایران و سایر موارد انجام داده است.

وی که در سال 2015 جایزه « ومکس – Womex»را به عنوان تهیه کننده برگزیده جهان رایم کرد و در سال 2007 نیز نامزد دریافت جایزه معتبر گرمیبرای آلبوم به تماشای « آب های سپید» با هنرمندی حسین علیزاده ، ژیوان گاسپاریان از چندی پیش نیز فستیوال شد «بداهه نوازی نمایش دست ها »را تاسیس انجام داده و اکنون با دعوت از مجموعه« ایکس ویژن »برای این پروژه ملحق شده است.

پیش از این رضا موسوی طراح و کارگردان هنری ، سحر فروزان به عنوان مجری طرح  و مدیر روابط عمومی و علیرضا سعیدی   به عنوان مشاور رسانه ای در گروه تولید پروژه ملحق شده است.

فردین خلعتبری و همایون شجریان به عنوان تولید کننده موسیقی موسیقی اثر ، این روزها مشغول تولید آلبوم مورد نظر هستند. این دو هنرمند طی سال های اخیر آثار متعددی را در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده اند ، که آخرین آن سال 1398 به شکل آلبوم «امشب کنار غزل های من بخواب» بر اساس اشعار زنده یاد افشین یداللهی منتشر شده است .

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *