موسیقی فارس-مسابقه زیست رو با گویندگی مسعود خواجه وند و کارشناسی دکتر محمد فریدی روزهای سه شنبه روانه آنتن رادیو سلامت می شود و هر قسمت دو شنونده با یکدیگر رقابت می کنند.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، این مسابقه به تهیه کنندگی فاطمه بی تقصیر روزهای سه شنبه ساعت 20 از رادیو سلامت پخش می شود. به گفته شهرام زین العابدینی مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت این برنامه در سه مرحله به سمع شنوندگان می رسد و هر قسمت از آن دو شنونده تلفنی پاسخگوی سئوالات مجری برنامه هستند، با یکدیگر رقابت کرده و نفر برنده اعلام می شود.
وی ادامه می دهد: این برنامه سه مرحله دارد. مرحله اول به نام زیست بوم اختصاص به سئوالات بومی محیط زیست دارد. مرحله دوم شامل دو بخش است. یک بخش به نام پازیست به چالش های محیط زیست می پردازد و در بخش دوم یک قطعه مستند پخش می شود و درباره یک گونه از حیوانات توضیح داده می شود و شرکت کننده باید حدس بزند که کدام حیوان است. این بخش به نام زیست بندان پخش می شود. مرحله سوم هم دو بخش است. بخش اول نقشه خوان است که برای رفتن به یک لوکیشن چطور نقشه خوانی کنیم. همچنین بخش دوم این مرحله به نام دیده بان است که داور محیط زیست درباره مشارکت محیط زیست صحبت می کند.
برنامه زیست رو به تهیه کنندگی فاطمه بی تقصیر و سردبیری و نویسندگی فاطمه شهبازی، کارشناسی و داور دکتر محمد فریدی و گویندگی مسعود خواجه وند پخش می شود.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *