فیلم کوتاه عروسک به نویسندگی محمد امید، تهیه کنندگی سینا قاجار و کارگردانی مشترکشان آماده رقابت در جشنواره های بین المللی شد .

به گزارش روابط عمومی این فیلم، عروسک فیلمی بشر دوستانه است که با کارگردانی مشترک محمد امید وسینا قاجار در فضای کروماکی «از تکنیکهای جلوه های ویژه» ساخته شده است که هدف آن پیام صلح به جهان است. محمد امید و سینا قاجار با ساخت این فیلم می خواهند به جهانیان بگویند جهان در صلح زیباست وجنگ نابود کننده است.
در حقیقت این فیلم در مورد ارج نهادن به مقام انسان و فیلمی ضد جنگ است که پروسه تولید آن حدود ۶ ماه به طول انجامید که رضا کردباخ و مهتاب آرین موسیقی و اجرای ویژوآل افکت اثر بر عهده رضا صادقی بود.
در خلاصه داستان آمده است عروسکی از دست کودکی به دست کودک دیگر می افتد تا از این طریق خود را به سازمان ملل رسانده و از جنگها در سراسر دنیا و آسیبهای جبران ناپذیری که به کودکان وارد می کند شکایت کند .

لازم به ذکر است که سینا قاجار تحصیلکرده رشته کارگردانی ، قبل از ساخت این فیلم به عنوان طراح صحنه و دستیارکارگردان و برنامه ریز سالها در سینما و تلویزیون ایران فعالیت کرده است همچنین محمد امید کارشناس کارگردانی سینما، نزدیک به ۱۵ سال است که به عنوان فیلمنامه نویس در سینما و تلویزیون فعالیت می کند که از کارهای او می توان به فیلم سینمایی برنده ها، سریال بوقچی، انیمیشن همسایگان جنگل، آقای ایمنی و… اشاره کرد.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *