تازه ترین مهمان «سرنا» معرفی شد

0

موسیقی فارس-علی اکبر مرادی از هنرمندان شناخته شده موسیقی ایرانی در تازه ترین مجله شبانگاهی موسیقایی «سُرنا» به عنوان مهمان حضور پیدا خواهد کرد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی شبکه چهارسیما، رضا مهدوی سردبیر ومجری کارشناس برنامه سُرنا یکشنبه ۲۵ مهر، میزبان علی اکبر مرادی از پژوهشگران موسیقی، تنبورنواز، مدرس و مولف است که در خصوص موسیقی نواحی کرمانشاهان به گپ و گفتگو خواهد پرداخت.

«سُرنا» عنوان مجله شبانگاهی موسیقایی شبکه چهار است که یکشنبه شب ها از ساعت ۲۳ پخش می شود.

در این قسمت از برنامه شاهد اجرای موسیقی توسط حیدر کاکی، موسیقی‌دان کُرد کرمانشاه و نوازندۀ تنبور، تار و سه‌تار، دانش آموختهٔ کارشناسی ارشد موسیقی نیز خواهیم بود.

«سُرنا» عنوان مجله موسیقایی با اجرا و سردبیری رضا مهدوی است که یکشنبه شب ها به صورت تخصصی به موسیقی اصیل ایرانی و ویژه موسیقی مقامی و سنتی با حضور موسیقیدانان، هنرمندان، مسئولان و کارشناسان این حوزه می پردازد.

این برنامه به تهیه کنندگی محمد علیبازی در گروه ادب و هنر تولید شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل معرفی تک آهنگ ها، گزارش، چهره های نامدار موسیقی ایران، سواد موسیقایی را شامل می شود و سعی در افزایش آگاهی و سواد شنیداری و موسیقایی مخاطبان عام دارد

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید