مرثیه‌ای برای بودن محصول همین روزگار است

موسیقی فارس-رامین صدیقی: دنیا روزهای عجیبی را طی می‌کند.بیماری فراگیری که جهان را لرزاند بی آنکه به فرهنگ، قوم یا میزان توسعه یافتگی توجهی داشته باشد.آداب جدیدی وارد زندگی شهروندان این کره خاکی شد و خیلی زود فراموش کردیم که قبل از آن شیوه ی زندگی مان چگونه بوده است.تنها ، ارتباط مَجاز برای سلامت مان مُجاز شد.
این آلبوم هم محصول همین روزگار است.به سرانجام رساندن طرحی خلاقه بی آنکه هنرمندان مجال حضور در کنار یکدیگر را داشته باشند. شاید کمی تلخ ، اما تا این تلخی را نپذیریم ، راه برای کام شیرین باز نخواهد شد.

نشر موسیقی هرمس

آلبوم مرثیه‌ای برای بودن اثری است از حسام اینانلوست. این آلبوم شامل سیزده آهنگ بی‌کلام از دونوازی کمانچه با سازهای دیگر است. حسام اینانلو درباره این اثر می‌نویسد: «آنچه برای شهود ضروری است چله‌نشینی و انزواست. از دل این چله‌نشینی بی‌شک شکوفایی و نور بیرون خواهد زد. پروژه مرثیه‌ای برای بودن در روزهای بیماری همه‌گیر، در امن‌ترین جای جهان، یعنی در خانه شکل گرفت. قطعات موسیقی این آلبوم همه در خانه‌ها ضبط شده‌اند و پس از اتمام در استودیو تدوین شده‌اند.» از هنرمندانی که در این اثر صدای سازشان با کمانچه حسام اینانلو همراه شده است می‌توان به کلاوس گزینگ، آندرس هاگبرگ، متس آیلرتسن، ژیوان گاسپاریان، نوید افقه و ژان مارک لارش اشاره کرد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *