در چارچوب پروژه «موسیقی – تجربه»

هوشیار خیام «آسمان» را به صحنه می آورد

0

هوشیار خیام در روزهای پایانی سال جاری، پروژه‌ «آسمان» را در قالب رویدادِ «موسیقی-تجربه» روی صحنه می‌برد.
به گزارش خبرگزاری مهر، هوشیار خیام و بابک کوهستانی ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۴ در قالب سلسله ‌اجراهای «موسیقی تجربه» در تالار رودکی تهران روی صحنه می‌روند. در این کنسرت که در قالب سلسله ‌اجراهای «موسیقی تجربه» در تالار رودکی تهران روی صحنه می‌رود، آنار اطاعتی نوازنده ویولنسل نیز به دعوت گروه دربخشی از کنسرت، هوشیار خیام و بابک کوهستانی را همراهی می‌کند.

هوشیار خیام درباره پروژه جدیدش گفت: پروژه آسمان که با همکاری بابک کوهستانی شکل گرفته، مجموعه‌ای از ۲۴ کمپوزیسیون برای ویولن، پیانو و ویولا در ترکیب‌های مختلف است. بخشی از این کمپوزیسیون‌ها با کار مستمر و طولانی همراه با بابک کوهستانی شکل گرفته و بعضی از آن‌ها حاصل ایده‌هایی است که در بداهه‌نوازی‌ها به آنها رسیده‌ایم و برخی دیگر را نیز من در طی زمان شکل داده و ساخته‌ام.

این آهنگساز موسیقی کلاسیک و معاصر ادامه داد: همکاری من و بابک کوهستانی سابقه طولانی دارد و طی این سال‌ها نیز در آنسامبل‌ها و ارکسترهای مختلف با هم همکاری داشته‌ایم. این سابقه آشنایی طولانی باعث شده تا فضای ذهنی‌مان به هم نزدیک‌تر شود و در نهایت با همراهی یکدیگر این پروه را شکل دهیم

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید