فراخوان سومین دوره جشنواره موسیقی امیرجاهد منتشر شد؛

«جشنواره موسیقی امیرجاهد» در تیرماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود + فایلPDF

0

موسیقی فارس: «خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد» فراخوان سومین دوره از «جشنواره موسیقی امیرجاهد» را منتشر کرد. طبق فراخوان منتشر شده، این دوره از جشنواره در سه بخش موسیقی ایرانی، موسیقی کلاسیک و پژوهش در زمینه موسیقی شهری برگزار خواهد شد.

«خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد» همه ساله و با هدف حفظ و ارتقا موسیقی ایرانی (با تمرکز بر موسیقی ویژه شهر) و همچنین کشف استعدادهای گمنام و حمایت از آن‌ها، اقدام به برگزاری این جشنواره می‌نماید.

این دوره از «جشنواره موسیقی امیرجاهد» شامل سه بخش زیر می‌باشد؛
۱-موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)
۲-موسیقی کلاسیک (دونوازی، گروه نوازی و آواز)
۳-پژوهش در زمینه موسیقی شهری

لازم به ذکر است متقاضیان شرکت در این رویداد هنری در رده های سنی مختلف با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و با توجه به عملکرد شرکت کنندگان، توسط داوران ارزیابی و قضاوت می‌شوند.

طبق ضوابط مندرچ در آیین نامه جشنواره؛ مهلت ارسال آثار تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ می‌باشد. شایان ذکر است اولویت قضاوت با متقاضیانی است که زودتر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند. اجرای صحنه‌ای این دوره از جشنواره موسیقی امیرجاهد نیز از تیرماه ۱۳۹۹ آغاز و تا و مرداد ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره موسیقی امیرجاهد می‌توانند فرم ثبت‌نام را از طریق سایت خانه موسیقی ایران www.iranhmusic.ir و سایت موزه امیرجاهد www.moeenjahed.ir دریافت نمایند و پس از تکمیل آن، فرم را به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

گفتنی است این دوره از «جشنواره موسیقی امیر جاهد» به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه-موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار خواهد شد.

فایل فراخوان سومین دوره جشنواره موسیقی امیرجاهد:
61545305

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید