انتقام لاغری ادل خواننده معروف بعد از جدایی از همسرش

0

موسیقی فارس- ادل خواننده معروف از ۶ماه پیش اقدام به لاغر شدن کرد و با رژیم غذایی و کمک مربی بدنسازی توانست خود را لاغر کند

ادل خواننده معروف بریتانیایی که با دومین آلبوم خودش معروف شد این روزها سرخط خبرهاست. او که به دلیل چاقی معروف بود و همه افراد او را ستایش می کردند که با این ظاهر اعتماد به نفس خوبی دارد تغییر شگرفی در ظاهر خود شکل داده است. عکس های منتشر شده از او نشان می دهد که به شدت لاغر شده است.

این هفته عکس‌هایی از ادل منتشر شد که به‌عنوان خواننده در جشن تولد دریک، ستاره موسیقی رپ شرکت کرده بود و نشان می‌داد او لاغر شده است.

بلافاصله مردم شروع کردند به توییت کردن و هم‌رسانی عکس‌ها و به او به خاطر “انتقام لاغری” تبریک گفتند.

​این حرف اشاره به فرآیند جدا شدن ادل از سیمون کونکی دارد که ‌اکنون در جریان است. صفحات رسانه‌های اجتماعی من پر بود از سرخط خبرهایی با موضوع “هیکل جدید و بسیار جذاب ادل” و عکس‌های “قبل و بعد” لاغری‌اش. واکنش کلیشه‌ای معمول هم این بود که “چه خوش‌هیکل شده!”

​این خواننده بریتانیایی در ماه‌های گذشته اعلام کرد قصد دارد پس از سه سال از همسر سابقش سیمون کونکی جدا شود.

جزئیات بیشتر درباره لاغری “ادل” که همگان را شگفت‌زده کرد

ادل در سال ۲۰۱۵ در گفتگو با “سان” اعتراف کرد که با هر وعده نوشیدنی داغ در روز دو قاشق شکر مصرف می‌کند و تقریبا ده نوشیدنی در روز می‌نوشد”!

ادل لوری بلو ادکینز خواننده و ترانه‌سرای بریتانیایی که به “ادل” شهرت دارد به‌تازگی در مهمانی‌ای شرکت کرده و عکس‌های منتشر شده از او همگان را شگفت‌زده کرده است‌ چرا که به میزان قابل توجهی لاغرتر شده است.

روزنامه بریتانیایی “سان” با انتشار این خبر می‌نویسد: “ادل” که‌ پیشتر اضافه وزن داشت با حذف مواد قندی از رژیم غذایی‌اش، کاهش وزن چشمگیری داشته است. به نظر می‌رسد ادل ۳۱ ساله از وزن کنونی و اندام تناسب‌یافته فعلی‌اش خوشحال است و به آن می‌بالد‌. این را می‌توان از نوع لباس پوشیدهشده‌اش در مهمانی تازه متوجه شد که توجه همگان را به خود جلب کرده بود”.

سان می افزاید: کاهش وزن “ادل” از شش ماه پیش آغاز شد. البته علاوه بر رژیم غذایی، مربی بدنسازی او “جو ویکس” نیز نقش مهمی در این کاهش وزن داشته است. ادل در سال ۲۰۱۵ در گفتگو با “سان” اعتراف کرد که با هر وعده نوشیدنی داغ در روز دو قاشق شکر مصرف می‌کند و تقریبا ده نوشیدنی در روز می‌نوشد”!

تخمین زده می‌شود که حدود ۱۰۰ میلیون از آلبوم‌های ادل و تک‌ آهنگ‌‌های او در سرتاسر جهان فروخته شده‌‌اند و او را به یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان جهان تبدیل کرده‌اند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید