پیش فروش آلبوم مشترک همایون شجریان و علیرضا قربانی آغاز شد 

0

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: همایون شجریان و علیرضا قربانی با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از آغاز پیش فروش نسخه دیجیتالی آلبوم “افسانه چشم هایت” خبر دادند. 

 

این دو هنرمند موسیقی سنتی کشورمان چنین عنوان کردند: پيش فروش نسخه دیجیتالی آلبوم در سايت بيپ تونز Beeptunes.com آغاز شده و نسخه فيزيكى آن در ١٩ آبان نود و هشت توسط شرکت ایران گام در سراسر کشور توزیع خواهد شد تا در فروشگاه های معتبر در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.

 

گفتنی است در این ویدئو که با آواز قربانی همراه است، شجریان خطاب به مخاطبان خود می گوید:

سرگذشت منی ای فسانه

که پریشانی و غمگساری (نیما یوشیج)

تقدیم است به دوستداران گرامی و عزیزان زیبا پسند که خوب می شنوند و خوب می بینند.

باسپاس

همایون شجریان

 

در ادامه نیز علیرضا قربانی بیان می کند : زمان گاهی مفهوم عمیق تری پیدا می کند و انتظار دل انگیز می شود. وقتی عمیق ترین تجربه و توانت آماده شده و می خواهد به یک تجربه زیبای جمعی تبدیل بشود.تقدیم به همه ی دوستداران شعر و موسیقی

با مهر

علیرضا قربانی

 

این مجموعه شامل ۱۰ قطعه در سبک موسیقی کلاسیک ایرانی می باشد که بخشی از آثار آن بر روی اشعاری از نیما یوشیج, مهدی اخوان ثالث ، احمد شاملو، محمدرضا شفیعی کدکنی، محمدعلی بهمنی، سیمین بهبهانی و علیرضا کلیایی تولید شده است.

 

نسخه فيزيكى آلبوم مشترک همایون شجریان و علیرضا قربانی با عنوان “افسانه چشم هایت” روز ١٩ آبان ماه ١٣٩٨ در سراسر کشور توزیع خواهد شد تا در فروشگاه های معتبر در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید