«آقای سماع» از کنسرت متفاوت خود در «شهریور» و«مرداد» خبر داد؛

«سماع» همراه با «انیمیشن»

0

موسیقی فارس- آقای سماع ضمن تشریح برنامه  های خود از اجراهایی که پیش رو دارد ،انتشار آلبوم و ساخت ویدیو کلیپ های تازه اش خبر داد.

امیر حسین حسنی نیا در گفت وگو با موسیقی فارس درباره تازه ترین اجرای خود گفت: در مرداد وشهریور ماه قرار است در شهرهایی چون تهران ، رشت وشیراز کنسرت هایی داشته باشیم که در آن قطعات جدید آلبوم تازه ام را اجرا می کنم.

وی در خصوص جزییات کنسرت تهران توضیح داد: طبق برنامه قرار است در این کنسرت از حرکات سماع کشورهای دیگراستفاده شود تا به این طریق بتوانیم کمک کنیم  که نسل آینده با این نوع موسیقی ارتباط برقرار کند؛ علاوه برآن اجرای تصویری (انیمیشن ) هم خواهیم داشت به همین منظور این کنسرت را در سالن سینما چهار سو بر گزار می کنیم.

حسنی نیا در ادامه از آلبوم تازه خود گفت: در حال ضبط آلبوم تازه ام  به نام «هیچ »هستم ؛ تصمیم دارم این اثر را به صورت ویدیو وقطعه منتشر کنم چون حق شنونده ما است که به جای تصویر کلبه و…  نوع ساز بندی ما را ببیند و بتواند با این موسیقی ارتباط بر قرار کند.

سرپرست گروه سماع با اشاره به دیگر قطعاتی که قرار است به صورت ویدیو کلیپ منتشر کند توضیح داد: تا یک ماه دیگر دو کلیپ ما  منتشر خواهد شد ؛ نام این قطعات قدیمی  «چرخان» و«سماع» است که بسیار در کنسرت هایم اجرا کرده ام ؛ قرار است با تنظیم جدید به صورت ویدیو کلیپ پخش شود.

وی در خاتمه گفت: اواخر مرداد ماه در قونیه و شهریور ماه هم در  استرالیا کنسرت خواهم داشت.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید