با قدمتی 1400 ساله با صداى پيام عزيزى

كليپ آهنگ «لبیک» در روز عید قربان رونمایی می‌شود

0

موسیقی فارس- منصور جهانی ـ كليپ آهنگ «لبیک» با صداى «پيام عزيزى»، با قدمتی 1400 ساله و با هنرنمایی «حسین رضایی‌نیا» نوازنده باتجربه دف و تعدادی از دف‌نوازان برجسته کردستان؛ در روز عید سعید قربان رونمايي مي‌شود.

آهنگ «لبیک» به آهنگسازی «محمدرضا عزیزی» و با صداى «پيام عزيزى»؛ با قدمتی 1400 ساله، به اسپانسری دکتر «حجت نظری» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و دکتر «برزین ضرغامی» رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران، با هنرنمایی «حسین رضایی‌نیا» نوازنده باتجربه و سرشناس دف و تعدادی از دف‌نوازان برجسته کردستان؛ که هفته گذشته با صدابرداری «امید نیک‌بین» در استودیو «شهر صدا» در تهران ضبط شده بود، تصویربرداری كليپ آن نیز، بامداد روز شنبه 27 مرداد ماه جاری به کارگردانی «مقداد مؤمن‌نژاد» و با فیلمبرداری «مهدى افشار» در لوکیشنی در تهران به پایان رسید و قرار است روز چهارشنبه 31 مرداد ماه جاری به مناسبت روز عید سعید قربان رونمايي ‌و در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و در فضای مجازی سراسر کشور منتشر شود.

تعدادی از دف‌نوازان برجسته کردستان، از جمله؛ مختار زندی، آرین رضایی، پرویز مندومی، پیمان صفوتی، مسعود مرادی، سید ادیب جعفری، ماهور روشن، ابراهیم مرادی، عرفان مرادی، حسین شهمیری و همچنین گروه دف نوازان «ماهور» در كليپ آهنگ «لبیک» به خوانندگی «پيام عزيزى» به هنرنمایی پرداخته‌اند.

«پیام عزیزی» این آهنگ را به زبان عربی در آلبوم موسیقی «لبیک» به آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی زنده‌یاد استاد «مجتبى ميرزاده» در سال 1379 اجرا کرده بود. همه مسلمانان از صدر اسلام تاکنون، هنگام طواف خانه خدا؛ دعای «لبیک» را می‌خواندند و تنظیم جدید این اثر عرفانی با صدای«پیام عزیزی»، حال و هوای معنوی دیگری به آن بخشیده است.

تعدادی از عوامل كليپ آهنگ «لبیک» عبارتند از: آهنگساز: محمدرضا عزیزی، خواننده: پیام عزیزی، اسپانسر كليپ‌: دکتر «حجت نظری» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و دکتر «برزین ضرغامی» رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران، كارگردان: مقداد مؤمن‌نژاد، فيلمبردار: مهدى افشار، صدابردار صحنه: محمد فدایی، مشاور رسانه‌ای و عکاس: منصور جهانی و مدير شبكه‌هاى اجتماعى: مهدى جهانگير.

عکس‌ها: منصور جهانی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید