نشست نقد آلبوم «از جان و از دل» برگزار می شود

0

موسیقی فارس-ویدا مراقبتی:نشست نقد و بررسی آلبوم «از جان و از دل» برگزار می شود. از جان و از دل، تازه ترین اثر «سالار عقیلی» و «گروه قمر» است که آهنگسازی آن بر عهده «نوید دهقان» سرپرست گروه قمر بوده است. این نشست در ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 28 مهرماه در فرهنگسرای ارسباران تهران آغاز می شود. داریوش پیرنیاکان، اردشیر کامکار، علی جهاندار، مهیار علیزاده و کوروش متین در این برنامه حضور خواهند داشت. رونمایی از آلبوم «بر مدار زمین» به خوانندگی «فرهاد صفری» از دیگر مراسم این نشست خواهد بود.
«گروه قمر» و «سالار عقیلی» تاکنون آلبوم های «یار و دیار» «هوای آفتاب» را منتشر کرده اند. «حریر شریعت زاده»، «علیرضا گرانفر»، «بهزاد رواقی»، «شهریار نظری»، «فرهاد صفری»، «مهزاد خردمند»، «نیلوفر شهبازی»، «سارا هستی»، «نسیم اربابی»، «حسین محمدحسینی»، «شاهین صفایی»، «بابک غسالی» و «حمید بهروزی نیا» اعضای «گروه قمر» را تشکیل می شوند.
آلبوم «از جان و از دل» شهریور امسال به بازار عرصه شد. این آلبوم شامل 11 قطعه به نام های «تا بازنیایی»، «زلال»، «دیوانه»، «تکنوازی تار»، «صهبای بهار»، «از دورها»، «دل ستان»، «ساز و آواز»، «ساقیا»، «یاد» و «از جان و از دل» است. «صدرالدین حسین خانی» توسط شرکت «ایران گام» و «نغمه سرای روژین» تهیه کننده این آلبوم بوده و انتشار آن را شرکت «هنر شهر» برعهده داشته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید