برنامه پیش روی خواننده جوان پاپ

محسن ابراهیم زاده آلبوم منتشر می کند/ اجرا در شهرهای محروم

0

موسیقی فارس-تهیه کننده و مدیربرنامه های محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ از تلاش برای تولید آلبوم این خواننده در ۶ ماه دوم سال و برگزاری کنسرت در شهرهای محروم سخن گفت.

به گزارش موسیقی فارس ،مهدی کُرد تهیه کننده و مدیر برنامه های محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ که این روزها طرفداران زیادی هم پیدا کرده است  گفت: به غیر از کنسرت هایی که طی ماه های گذشته درگیر آن بودیم، برنامه ریزی هایی برای تولید آلبوم هم گرفته و قرار بود تابستان امسال آلبوم محسن ابراهیم زاده منتشر شود اما با توجه به تراکم برگزاری کنسرت ها در تابستان تصمیم گرفتیم انتشار آلبوم را به پاییز یا زمستان امسال موکول کنیم.

وی با اشاره به تراکم کنسرت های این خواننده در تهران و شهرستان ها توضیح داد: خوشبختانه طی یک سال و سه ماهی که از فعالیت های رسمی محسن ابراهیم زاده در عرضه موسیقی می گذرد مخاطبان بسیاری از کارهای او استقبال کرده اند. ما آهسته آهسته کارها را آغاز کردیم و امروز در نقطه ای قرار داریم که میزبان تماشاگران زیادی در کنسرت های متعدد هستیم.

کرد افزود: سیاست ما این است که شهرهای محروم هم بتوانند از اجراهای زنده استفاده کنند کما اینکه اگر شما به مکان های برگزاری برنامه های ما نگاهی کنید متوجه می شوید در شهرهایی به اجرای برنامه پرداخته ایم که تاکنون کمتر خواننده ای در آنجا حضور داشته است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود تاکید کرد: تراکم کنسرت های این خواننده پاپ باعث نشده از کیفیت اجراها بکاهیم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم که هم محسن از این کنسرت های متعدد خسته نشود و هم در عین تراکم برنامه ها به کیفیت برنامه چه در تهران و چه در شهرستان ها لطمه ای وارد نشود.

این تهیه کننده درباره فعالیت های بعدی خود در عرصه معرفی خوانندگان دیگر به فضای حرفه ای موسیقی گفت: بنا دارم در آینده ای نزدیک تعدادی دیگر از هنرمندان جوان را به موسیقی کشور معرفی کنم که در این زمینه مجوزها و پروسه های اداری موجود انجام گرفته و امیدواریم به زودی شاهد معرفی خوانندگان جدید دیگر باشیم.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید