بعداز سالها عدم برگزاری کنسرت ؛

علی اصحابی به زودی درتهران کنسرت می دهد

0

موسیقی فارس-مائده سامیر: علی اصحابی از تنظیم آلبوم جدیدش خبر داد و همین طور اعلام داشت که از یازده ماه دیگر می تواند در تهران نسبت به برگزاری کنسرت اقدام کند.
این خواننده و نوازنده سبک پاپ در گفتگو با موسیقی فارس، درباره آلبوم جدیدش گفت: فقط سه قطعه از این آلبوم ضبط شده‌است و هم اکنون در حال تکمیل قطعات و تنظیم نهایی آنها هستیم.
او در ادامه افزود: در این کار اشکان آبرون، کوشان حداد من را همراهی می کنند.
اصحابی از حضور شهاب اکبری در گروه تظیم خود خبرداد و در ادامه گفت: عبدالجبار کاکایی چند قطعه را در این آلبوم ترانه سرایی کرده ‌است
این خواننده اظهار کرد: هزینه این آلبوم بالاست ولی همچنان دوست دارم این کار را به پایان ببرم
وی که اولین اثر خود را در سال ۱۳۸۵ منتشر کرد، درباه برنامه برگزاری کنسرت‌هایش گفت: کنسرت‌ شهرستان‌ها پابرجاست و در شهرکرد، شیراز و اصفهان کنسرت داریم. البته به دلیل قرادادی که با یکی از شرکت ها داشتم نمی توانستم کنسرتی در تهران داشته باشم. خوشبختانه زمان این قرارداد رو به پایان است و از یازده ماه دیگر می توانم نسبت به برگزاری کنسرت در تهران اقدام کنم.
اصحابی از سن ۱۹سالگی زیر نظر صادقیانی دانش موسیقی را فراگرفت. علی اصحابی موسیقی را به طور رسمی از سال ۷۹ شروع کرد و به مدت ۵ سال شاگردی بزرگانی چون حمید پناهی ـ استاد صادقیانی و محمد نوری بوده است.
وی در اوایل سال ۸۵ با اهنگ «اگه عشق منی» خود را مطرح کرد و در شهریور ۸۵ با البوم «لاف عاشقی» خود را به یکی از ستاره های موسیقی پاپ تبدیل کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید