در پی ادعای عجیب علیشمس ؛

علی اوجی نسبت به تهمت های علیشمس واکنش نشان داد

0

موسیقی فارس-علی اوجی در واکنش به حرف های علیشمس که مدعی شده بود او از خواننده ها برای حضور در برنامه دورهمی پول می گیرد ، گفت :فکر نمی کردم روزی در مورد این آقا صحبت کنم !

به گزارش موسیقی فارس، به دنبال ادعای عجیب خواننده زیرزمینی درباره علی اوجی، وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

برگردد ایران از او شکایت می کنم .تمام دوستانی که از طرف برنامه دورهمی دعوت شدند محترم هستند و بی شک طرفدارن بی شمارشان باعث این دعوت بودند والبته هیچ شخصی نمی تواند با تهمت از محبوبیت هنرمندان دعوت شده به دورهمی بکاهد .

علیشمس خواننده زیر زمینی ، اتهامی را به علی اوجی در مورد دعوت از خواننده ها به برنامه دورهمی و دریافت هزینه از خواننده ها را وارد کرد. این خواننده زیر زمینی با انتشار یک ویدئو در اینستاگرامش اعلام کرد علی اوجی به عنوان انتخاب کننده خواننده میهمان به برنامه دورهمی از خواننده های مختلف هزینه های هنگفت برای حضور در برنامه دریافت کرده است.

علیشمس خواننده زیر زمینی هیچ گونه مدرکی را برای این ادعای خود ارائه نکرده است تنها موردی که علیشمس در استوری اینستاگرامش نسبت به دریافت هزینه علی اوجی از خواننده های دعوت شده به برنامه دورهمی ،اسم خواننده های دعوت شده و هزینه های دریافت شده از خواننده ها را اعلام کرده است.

تا کنون هیچ یک از وب سایت ها یا رسانه های خبری هیچ اطلاعاتی در مورد ادعاهای خواننده زیر زمینی یعنی علیشمس اعلام نکرده است.

علیشمس در این ویدئو اعلام می دارد که از حمید هیراد ۱۰۰ میلیون پول گرفته اند ،از ماکان بند هم برای حضور در این برنامه هزینه دریافت شده است ،او در این ویدئو اعلام می کند کسانی که برای حضور در برنامه هزینه پرداخت نمی نمایند هم از لیست حذف می می شوند.

در ادامه  امیرمحمد زند بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون کشورمان از علی اوجی تهیه کننده و بازیگر کشورمان پس از تهمت های علیشمس دفاع کرد و در صفحه شخصی خود نوشت :

«عجب داستانى شده این فضاى مجازى ، عجب کاسبى راه انداختن پیج هایى که دنبال سوژه می گردند با تیترهاى «حمله تند این به آن» ؛ پاسخ دندانشکن آن به اینو….دامن زدن به هر چیز و بلافاصله گرفتن تبلیغ!

علی-اوجی-4

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید