تمدید دوباره کنسرت «این حال خوب من است» در تاریخ 5 بهمن

علیرضا عصار: احساسم در قالب کلمات نمی‌گنجد

0

جزئیاتی جدید از تمدید و اجرای عصار در تهران

موسیقی فارس-علیرضاعصار که پس از هفت سال دوری از صحنه اجرا با استقبال کم‌نظیر از بلیت فروشی کنسرتش مواجه شده است، بر اساس اعلام مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه «آوای هنر»، بار دیگر با تمدید این کنسرت برای تاریخ 5 بهمن، در چهار روز پذیرای دوستدارانش خواهد بود.

علیرضا عصار در این باره گفت: این یک اتفاق شگفت‌انگیز بود و این استقبال حس خیلی خوبی را به من داد و نمی‌توانم آن را با کلمات توضیح دهم. و قتی 6 الی 7 سال نباشی و اتفاقات زیادی در عرصه موسیقی افتاده باشد و بعد از تمام این سال‌ها عشق و علاقه و ارتباط با مخاطب را محک بزنی و بدانی که هنوز این ارتباط باقی مانده و قطعا این برای من باعث افتخار است.

عصار تاکید کرد: بدون شک تمام سعی ما اجرایی در خور شان مخاطب موسیقی است و این روزها به شدت در حال تمرین هستیم که بتوانیم با قدرت تمام این اجرا را روی صحنه ببریم.

عصار که قرار است در تاریخ 5 ، 6 ، 7 و 8 بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در تهران روی صحنه برود، در انتهای صحبت های خود نیز درباره جزئیات بیشتر کنسرت پیش رو گفت: اساس این کنسرت ترانه‌های گذشته است و در واقع می‌خواهم خاطراتی را که از سال‌های قبل داشتیم تجدید کنیم البته ترانه‌های جدید نیز در آن برگزار می‌شود. قطعا در شهرستان‌‌ها نیز کنسرت خواهیم داشت چراکه بهترین خاطراتم را از حضورم در شهرستان‌ها دارم.

بر اساس این گزارش، کنسرت علیرضا عصار تحت امتیاز موسسه «آوای هنر» در چهار روز 5 ، 6 ، 7 و 8 بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد و بلیت‌های این اجرا نیز از طریق سامانه 84200 به فروش می‌رسد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید