علیرضا عصار هم کنسرت خود را لغو کرد

0

موسیقی فارس_سارا تقی نژاد: علیرضاعصارخواننده مطرح کشورمان امروز در صفحه اینستاگرام خود از لغو کنسرت‌هایش در دی ماه جاری خبر داد.

عصار با انتشار فیلمی درصفحه خود گفت: باشرایط موجود جانی برای آواز خواندن ندارم واین کار کمترین کاری است که برای اعلام همدلی و همدردی با مردم می توانم بکنم .به همین دلیل کنسرت تهران را برای بار دوم لغو می‌کنم و امیدوارم که در روزهایی بهتر و با حالی بهتر و با دلی خوش شاید در کنار هم باشیم. من هیچ کجای زندگیم جایی جز در کنار و آغوش مردمم برای خودم متصور نبودم و الان هم نیستم، این کمترین کاری است که برای اعلام همدردی با مردم نازنینم که همگی عزادار هستیم بر می‌آید. در عین حال می‌خواهم از بچه‌های نازنین ارکسترم که سه ماه تمرین کرده بودند تا با جان و دل در این شب‌ها کنار شما باشند. امیدوارم به زودی این اتفاق رخ دهد. از خداوند بزرگ از صمیم قلبم برای همه‌ آرزوی دل خوش و سلامتی دارم و برای خانواده‌های داغدار نازنین، آرزوی آرامش می‌کنم. من را در غم خود شریک بدانید. دوستتان دارم و به امید دیدار زود.»

گفتنی است علیرضا عصار قرار بود در۲۴ و ۲۵ دی ماه در محل تالار وحدت به روی صحنه برود، اما با توجه به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و برای همدردی با هم‌وطنان داغدارمان، کنسرت خود را لغو کرد.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید