به نویسندگی رضا موسوی؛

علیرضا قربانی و پیمان خازنی به «خانه آبی» پیوستند

0

موسیقی فارس-علیرضا قربانی و پیمان خازنی در پروژه‌ای چندرسانه‌ای تحت عنوان «خانه آبی» همکاری کرده‌اند که حاصل آن در روزهای آینده منتشر می‌شود.

به گزارش موسیقی فارس، رضا موسوی  از نخستین همکاری علیرضا قربانی و پیمان خازنی در پروژه ای متفاوت تحت عنوان «خانه آبی» خبر داد. موسوی که نویسندگی «خانه آبی» را به عهده دارد، گفت: «خانه آبی» یک اثر متفاوت در کارنامه علیرضا قربانی است که بر اساس ایده‌ای از من و آهنگسازی پیمان خازنی شکل گرفته است.

او درباره حضور علیرضا قربانی در این پروژه تاکید کرد: شخصیت علیرضا قربانی به شدت هنرمندانه است و استعداد تولید آثار هنری متفاوت منهای هنر خوانندگی  را دارد. احترامی که برای او قائل‌اند، محصول همین رفتار هنرمندانه و اخلاق اوست.

رضا موسوی که ایده پرداز این پروژه است، ادامه داد: صدای پر طنین و آرامش بخش قربانی این ایده را به من داد که بیایم و از زاویه‌ای دیگر به این صدا نظر کنم و به دنبال بهره‌وری دیگری از این صدا باشم. بیان گفتاری و بیان موسیقایی در صدای قربانی دو عرصه‌ی متفاوت است. در واقع خوانندگی یکی از قابلیت‌های صدای اوست.

او در پایان، ضمن تشکر از تک تک عوامل این اثر، درباره‌ی پیمان خازنی گفت: من در پروژه‌ی «تار و دیوار» خازنی، حرفه‌ای گری‌هایش را شناختم و هنگامی که ایده‌ی خانه‌ی آبی به ذهنم رسید، پیمان خازنی بلافاصله در ذهنم آمد و پیشنهاد ساخت موسیقی این اثر را به او دادم. پیمان خازنی کار را جدی می‌گیرد و با کمترین حضور بیشترین تاثیر را دارد. جا دارد از همراهی عزیزان پیام سوری، نگین شکیبا، ساحل کریمی، حیدر هدایتی و علی کوزه‌گر تشکر کنم که با دل هایشان کار کردند و صبور بودند.

«خانه آبی» یک اثر چند رسانه‌ای است که در روزهای آینده بخش صوتی آن به طور رسمی منتشر می‌شود.

منبع: فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید