زمان‌بندی دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد مشخص شد

0

موسیقی فارس-برنامه زمان‌بندی اجرای شرکت‌کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد از 27 خردادماه تا 4 تیرماه سال جاری اعلام شد. در این مدت افراد و گروه‌ها در سه بخش تک‌نوازی، دونوازی و گروه‌نوازی در سالن ایوان شمس به رقابت خواهند پرداخت.
به گزارش موسیقی فارس، برنامه زمان‌بندی اجرای شرکت‌کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد از 27 خردادماه تا 4 تیرماه سال جاری اعلام شد. در این مدت افراد و گروه‌ها در سه بخش تک‌نوازی، دونوازی و گروه‌نوازی در سالن ایوان شمس به رقابت خواهند پرداخت.
روزهای 27 و 28 خردادماه این جشنواره به اجرای گروه‌نوازی، تک‌نوازی و دونوازی موسیقی ایرانی شرکت‌کنندگان شهر تهران اختصاص دارد. همچنین 3 تیرماه شرکت‌کنندگان برای گروه‌نوازی، تک‌نوازی و دونوازی موسیقی غیر ایرانی روی صحنه می‌روند و 4 تیرماه هم هنرمندان غیرتهرانی در رشته‌های گروه‌نوازی، تک‌نوازی و دونوازی ایرانی به اجرای برنامه می‌پردازند.
مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد نیز در روز پنجشنبه ۶ تیرماه در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود. دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد دارای بخش های تکنوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که فراخوان جشنواره آذرماه سال 97 منتشر شد و پس از یک بار تمدید، 30 د‌‌‌‌ی‌ماه پا‌یان یافت.
آثار رسیده در یک مرحله مورد بررسی قرار گرفت و قرار است در روزهای اعلام شده گروه‌های برگزیده با حضور هیئت داوارن جشنواره به رقابت بپردازند.
دومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه 14، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه نوای شیدایی برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید