جشنواره امیرجاهد جایی برای رشد گروه نوازی است

0

موسیقی فارس-  بهرام ساعد(عضو هیئت داوران دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد): همواره به گروه نوازی و آهنگسازی در موسیقی ایرانی علاقمند بوده ام و فکر می کنم گروه نوازی باعث رشد موسیقی ایرانی می شود و جشنواره امیرجاهد جایی برای رشد گروه نوازی است

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی امیرجاهد، بهرام ساعد(نوازنده تار و عضو هیئت داوران دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد) در خصوص این جشنواره گفت: جشنواره موسیقی امیرجاهد دلگرمی  برای هنرجویانی است که تلاش می کنند و انگیزه ای به آنها می دهد تا بتوانند خودشان را روی صحنه نشان دهند. این جشنواره بستر خوبی برای استعدادیابی هنرمندان جوان است و می تواند از دل این جشنواره ها گروه های خوبی بیرون بیاید تا در آینده شاهد رشد شکوفایی آنها باشید.

بهرام ساعد در مورد تجربیاتش در حوزه آموزش و تشکیل گروه های هنرجویی گفت: در طول سالیانی که تدریس موسیقی داشته ام گروه های زیادی برای هنرجویان تشکیل داده ام و الان می بینم از همان گروه ها کسانی هستند که حرفه ای کار می کنند و بنظر من خیلی مثبت است.

وی افزود: علاقه خودم همیشه به گروه نوازی و آهنگسازی بوده و فکر می کنم گروه نوازی باعث رشد موسیقی ایرانی می شود به همین جهت با علاقه زیادی در این جشنواره همکاری می کنم و امیدوارم شاهد اجراهای خوبی از شرکت کنندگان باشیم.

این نوازنده و مدرس تار در خصوص فعالیت های خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد که برگزار کننده این جشنواره است گفت: من چند سالی است که با این مجموعه به عنوان مدرس همکاری دارم، این مجموعه فضای بسیار مناسبی برای رشد موسیقی دارد و درواقع دلگرمی برای هنرمندان برای دیدارها و فعالیت های جدی موسیقی است.  

دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد با اعلام فراخوان در آذرماه سال 97 آغاز به کار کرد و روزهای 27 و 28 خردادماه و 3 و 4 تیرماه  سال جاری افراد و گروه ها در سه بخش تکنوازی، دونوازی و گروه نوازی در سالن ایوان شمس به رقابت خواهند پرداخت. 

مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان این جشنواره روز پنجشنبه ۶ تیرماه در سالن ایوان شمس برگزار می شود. 

لازم به توضیح است، دومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه 14، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه نوای شیدایی برگزار می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید