جدول اجراهای «دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد» منتشر شد

0

موسیقی فارس- جدول زمان بندی اجراهای شرکت کنندگان «دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد» که از 27 خردادماه تا 4 تیرماه در تالار ایوان شمس به روی صحنه می روند منتشر شد.

براساس این جدول زمان بندی روز دوشنبه 27 خردادماه از ساعت 15 به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز های ایرانی نی، تمبک، سه تار، سنتور و آواز و دونوازی ایرانی اختصاص دارد. از ساعت 21 هم گروه های «سایه ها»، «همدلان»، «ماهور»، «هنرمند»، «رونای» و «سوچلا» در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.
روز سه شنبه 28 خردادماه از ساعت 15 به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز های ایرانی دوتار، عود، تنبور، کمانچه و دف اختصاص دارد از ساعت 17 هم گروه های «دنیز»، «بهنوازان»، «روژیار»، «امیرجاهد -ستا»، «نوای هویت»، «مضراب»، «استاد معین»، «شهر آشوب»، «نوازندگان»، «زهی امیرجاهد»، «جوان استاد معین»، «ارکستر پاپ امیرجاهد» و «بیداری»در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.


روز دوشنبه 3 تیرماه از ساعت 15 به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز های غربی کیبور، گیتار، کاخن، بندیر، ویولن، پیانو و آواز جهانی و دونوازی کلاسیک و پاپ اختصاص دارد. در ساعت 21:30 گروه «ویرگول» در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.
روز سه شنبه 4 تیرماه از ساعت 15 به شرکت کنندگان شهرستانها و حومه تهران برای ساز های ایرانی اختصاص دارد. از ساعت 21:30 هم گروه های «اخوان سنندج»، «هیرمان اصفهان»، «آراس» و «باربد» در بخش گروه نوازی به روی صحنه می روند.
مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد نیز در روز پنجشنبه ۶ تیرماه ساعت 19در سالن ایوان شمس برگزار می شود.
دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد دارای بخش های تکنوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که فراخوان جشنواره آذرماه سال 97 منتشر شد و پس از یکبار تمدید 30 دیماه پایان یافت. آثار رسیده در یک مرحله مورد بررسی قرار گرفت و قرار است در روزهای اعلام شده گروه های برگزیده با حضور هیئت داروارن جشنواره به رقابت بپردازند.
لازم به توضیح است، دومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه 14، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه نوای شیدایی برگزار می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید