صفحه اینستاگرام تتلو از دسترس خارج شد

0

موسیقی فارس-آیدا دهرونی نژاد: در پی حواشی به وجود آمده توسط امیر تتلو خواننده پاپ و رپ ایرانی، اینستاگرام تصمیم به حذف صفحه شخصی وی با بیش از چهار میلیون فالوئر گرفت.

صبح امروز مدیربرنامه امیر تتلو با انتشار تصویری در فضای مجازی ادعا کرد صفحه این خواننده توسط اینستاگرام مسدود شده است.

تتلو در اقدامی عجیب و مانند همیشه خلاف اخلاق و عرف، در صفحه اینستاگرام خود برای دختران زیر سن قانونی و نوجوان، فراخوان غیر اخلاقی منتشر کرده بود.

با گزارش صفحه این خواننده توسط مردم ،صفحه اینستاگرامی وی با بیش از چهار میلیون فالور به ساعاتی پیش توسط اینستاگرام حذف شد. وی چهارمیلیون و 400 هزار فالوِئر داشت که اخیرا نیز رکرود بیشترین بازدید از اجرای زنده را نیز زده بود. این صفحه به دلیل اعتراض مردم و مخاطبان و گزارش های آنان به اینستاگرام حذف شد.

ناگفته نماند که به تشخیص اینستاگرام صفحه دوم این خواننده که در واقع جایگزینی برای مواقع اینچنینی و شامل برنامه ها و فیلم ها و تصاویر کنسرت و اجراهای عبور بود نیز حذف شد.

امیرتتلو که چهره مشهوری در اینستاگرام است، علاوه بر رفتارهای غیراخلاقی و نامتعارف اخیر که از آن تحت عنوان قاچاق انسان یاد شده است، طی روزهای گذشته به ورزشکارانی چون علی کریمی، وحید قلیچ و برخی خوانندگان توهین کرده بود.

ریپورت پیج اول تتلو از طرف همسر سروش هیچ کس شروع شد. وی طی یک پست از اینستاگرام خواست تا با تتلو که رسما و آشکارا به قاچاق انسان و دختران جوان پرداخته برخورد کند.

پیش از اقدام همسر هیچکس، این خواننده رپ نیز در یک استوری نوشت: این خواننده را حتی اگر برای کنجکاوی هم فالو کنید به او کمک کرده اید تا کثافت کاریهایش را ادامه بدهد. با اینکه هر کسی مسول عمل خودش است، من واقعا پشیمانم که به روی کار آمدن چنین آدمی کمک کردم.

برخی از اتفاقات اخیر را مشاهده کنید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید