وقتی که ابتذال محبوب می شود

0

موسیقی فارس- سارا تقی نژاد: اینستاگرام بستری مناسب بود که باعث شد آن دست تفکراتی که همیشه وجود داشت و گفته می‌شد که ما ایرانیان فرهنگ چند هزارساله داریم و همیشه سرآمد در ادب و فرهنگ بوده‌ایم رنگ ببازند و حقیقت را بی کم کاست ببینیم.

اگر تعداد دنبال کنندگان سلبریتی های اینستاگرانی را ببینیم، درمیابیم که ابتذال به شدت پر طرفدار است و حرف اول را میزند. تا جایی که مهراد جم خواننده جوان ایرانی برای جلب توجه بیشتر و به راه انداختن موج‌های عظیم اینستاگرامی، پشت به تمام ارزش‌های خود کرد و با بی اخلاقی تمام قرارداد فی مابین با تهیه کننده‌ی خود را نا دیده گرفت و به ترکیه مهاجرت کرد.

به همان جایی که قبل‌تر امیر حسین مقصود لو یا همان امیر تتلو مهاجرت کرده بود و با به راه انداختن حواشی زیادی چون فحاشی کردن در آهنگ ها و در لایو های اینستاگرامی خود، زدن تتوهای خارج از عرف بر روی بدن و حتی پوست صورت خود، توانست توجه عده‌ی زیادی راحلب کند و دنبال کننده‌های میلیونی داشته باشد.

اینگونه که پیداست ابتذال و ناهنجاری حرف اول را درفضای مجازی میزند. بیایید با دنبال نکردن این افراد آنهارا از کانون توجه دور کنیم و اجازه ندهیم که ابتذال وارد فرهنگ ماشود.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید