نشست برنامه ریزی برگزاری همایش­ مدیران آموزشگاه های آزاد هنری

0

موسیقی فارس-نشست برگزاری همایش مدیران آموزشگاه­های آزاد هنری با حضور محمد اله یاری مدیر کل دفتر موسیقی و مرتضی نیک­نژاد سرپرست دفتر آموزش و توسعه فعالیت­­های فرهنگی و هنری و تنی چند از مدیران آموزشگاه­ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست آموزشگاه­های آزاد هنری با حضور مدیر کل دفتر موسیقی سرپرست دفتر آموزش و توسعه فعالیت­­های فرهنگی و هنری و تنی چند از مدیران این آموزشگاه­ها روز یکشنبه 12 خرداد ماه در محل دفتر موسیقی برگزار گردید.
این نشست در جهت تقویت نظام ارتباطی مدیران و اهالی فرهنگ و هنر و با هدف بررسی و امکان سنجی ایجاد صنوف تخصصی این حوزه و با هدف تعامل با دست­اندکاران و مدیران آموزشگاه­های آزاد هنری و فراهم آوردن فرصت گفت و گو آنها با مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
گفتنی است این طرح که در تیرماه سال جاری به اجرا در خواهد آمد، اهدافی نظیر تبیین چارچوب قانون آموزش­های آزاد هنری، شیوه­نامه­های جدید فرایند الکترونیکی صدور و تمدید مجوز آموزشگا­ه­های آزاد هنری، برنامه­های شفاف­سازی فعالیت و ایجاد هماهنگی مسئولان با مدیران آموزشگاه­ها برای دستیابی به راه­ کارهای اجرایی جهت تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه­های آزاد هنری را دنبال می­نماید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید