با حمایت همه دوستداران موسیقی اتفاق افتاد؛

رونمایی از یک آلبوم پاپ در تالار وحدت

0

موسیقی فارس-آرش کوچکان در مراسم رونمایی از آلبوم «حسم کن» گفت: امشب یکی از بهترین شب‌های زندگی من است که نخستین آلبومم را با حضور شما رونمایی می‌کنم.

به گزارش موسیقی فارس، آلبوم «حسم کن» با صدای آرش کوچکان شامگاه دیروز، دوشنبه 15 مرداد در تالار وحدت رونمایی شد.

آرش کوچکان پس از حضور مجری برنامه و خوشامدگویی به حضار، روی صحنه آمد و پس از اجرای یکی از قطعات آلبومش به صورت زنده با اعضای ارکسترش، رو به حاضرین در سالن گفت:  امشب یکی از بهترین شب‌های زندگی من است که نخستین آلبومم را با حضور شما رونمایی می‌کنم.

این خواننده پاپ در ادامه با تقدیر از پدر و مادرش که در سالن حضور داشتند، افزود: در ایران شرایط تولید و انتشار آلبوم موسیقی با توجه به نبود قانون کپی رایت دچار مشکلات عدیده است و همین باعث شده مکانیسم انتشار آلبوم تا حد زیادی از بین برود و همه به سمت انتشار تک تراک بروند. امیدوارم با حمایت همه دوستداران موسیقی باز هم بتوانیم آثار دیگری را تولید کنیم و به زودی در اختیار علاقه‌مندان موسیقی قرار دهیم.

پخش موزیک ویدئوی یکی از قطعات آلبوم، آخرین بخش این مراسم را تشکیل داد و سپس مجری برنامه روی صحنه آمد و از حاضران خواست برای حضور در مراسم رونمایی آلبوم در لابی تالار وحدت حضور به هم رسانند. انتهای این برنامه به رونمایی و جشن امضای این آلبوم در لابی تالار وحدت اختصاص داده شد.

آلبوم «حسم کن» در 11 قطعه به نام‌های جدی نگیر، حسم کن، ازت دلخورم، آخرین راه، بی‌خیال، کنار من نفس بکش، خسارت، من و تو، ازت ممنونم، قول یه مرد و برف تهیه و منتشر شده است. این آلبوم به همت خانه هنر جوان و تهیه‌کنندگی علیرضا فرهادی تولید و در اختیار دوستداران موسیقی قرار گرفته است.

منبع: ایلنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید