اردشیرکامکار در گفت و گو با موسیقی فارس:

در همکاری با وحید تاج آلبومی منتشر می کنم

0

موسیقی فارس- لی لا رضایی: اردشیر کامکار از تولید جدیدترین آلبوم خود در همکاری با وحیدتاج خبر داد.
این خواننده در این باره اظهار داشت: برای انتشار جدیدترین آثار خود در قالب آلبومی با صدای وحید تاج از مدت ها قبل اقدام کرده ام ولی متاسفانه هنوز مراحل ساخت آن به پایان نرسیده است و بخشی که مربوط به اجرای خواننده است ناتمام مانده است.
این نوازنده چیره دست و مدرس پیشکسوت کمانچه با اعلام این خبر گفت: بخشی از این آلبوم، موسیقی سنتی و با کلام فارسی است که این بخش را وحید تاج می خواند. بخش های دیگر نیز به موسیقی کردی و لری اختصاص دارد که حشمت الله رجب زاده آن ها را اجرا کرده است.
کامکار درباره زمان انتشار این آلبوم گفت: زمان دقیق انتشار این آلبوم هنوز مشخص نشده است چرا که باید کل مجموعه که شامل گروه نوازی نیز هست، کامل شود. به زودی خواننده ها بخش مربوط به خود را اجرا می کنند و آلبوم به مرحله انتشار نزدیک تر می شود.
وی همچنین از کنسرت هایی که گروه کامکارها پیش رو دارد و خبر داد و عنوان کرد: چندین برنامه کنسرت پیش رو داریم که یکی از آنها به صورت بداهه نوازی کمانچه، تبنک و ناقاره اختصاص دارد و دیگری به دونوازی من و ادروان اختصاص دارد و از هم اکنون در حال تمرین هستیم. قرار است این کنسرت در چند شهرستان برگزار شود. انشالله بعداز انتشار جدیدترین آلبوم نیز به برگزاری کنسرت در تهران اقدام می کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید