به همت موسسه فرهنگی_هنری ترانه شرقی و پس از سه سال سکوت؛

نخستین قطعه رسمی «آرمین زارعی» به نام «رفت» منتشر شد

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: نخستین قطعه رسمی «آرمین زارعی» به نام «رفت» با شعر و ملودی خود «آرمین زارعی»، تنظیم «پویا فرامرزی» و با مجوز رسمی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

قطعه «رفت» روز یکشنبه، ۱۱ اسفند ماه سال جاری، و به همت «موسسه فرهنگی_هنری ترانه شرقی» و به تهیه کنندگی «محسن رجب پور» منتشر شد و هم اکنون در تمامی سایت های معتبر موسیقی در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

گفتنی ست که آرمین زارعی پس از سه سال سکوت و با یاری موسسه فرهنگی_هنری ترانه شرقی موفق به اخد مجوز رسمی از دفتر موسیقی وزارت ارشاد شد.
پیش از این نیز اخباری درباره اخذ مجوز توسط این خواننده از برخی منابع به گوش رسیده بود که این شایعات توسط شخص آرمین زارعی و مراجع ذی ربط تایید یا تکذیب نشده بود.

این در حالیست که آرمین زارعی تا پیش از ایت برای کسب مجوز و فعالیت مجاز در داخل ایران بسیار تلاش کرده بود ولی موفق نبود. او حتی در شهریور ۱۳۹۵ به دادسرای فرهنگ و رسانه نیز احضار شده بود.
آخرین قطعه ای که از آرمین زارعی منتشر شد به نام «بزار پلی شه موزیکم» در تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ بود و بعد از آن او در تاریخ ۱۷ تیرماه همان سال و به قول خودش سکوت فعالیت هنری را در پیش گرفت که تا امروز همچنان ادامه دارد.
آرمین به مناسبت دومین سال سکوت هنری اش در صفحه شخصی اینستاگرامش این گونه نوشت: «امروز ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷، دومین سالگرد سکوت فعالیت هنریم و من هر روز به امید فردا…هیچ جای دنیا نخواهم رفت بلکه این سکوت ناخواسته یا خواسته فقط انگیزه هام رو بیشتر و قویتر میکنه، دوستتون دارم».
آرمین زارعی با نام هنری آرمین 2afm ؛ خواننده رپ فارسی و دیس لاو، متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در شهر تهران است و کار جدی خوانندگی رپ را برای نخستین بار در سال ۱۳۸۶ آغاز کرد‌.بنابر گفته خود او، اولین کار جدی اش «رقص جامائیکایی» بوده که پس از پخش در فضای مجازی بازتاب های مختلفی پیدا کرده است.
آرمین با رپرها و خوانندگان نام آشنای دیگری مانند شاهین فلاکت، امیر تتلو، حسین تهی، طعمه، رضایا، فریدون اسرایی، حصین و ساسی مانکن همکاری کرده است.اما وی فعالیت جدی خود را با همکاری رضایا و با قطعه «نازی، ناز گل من» آغاز کرد.این دو این قطعه را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند.اما بعد از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان دیس لاو همکاری نکند و در نتیجه این دو از هم جدا شدند.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید