از زیرزمین تا استیج؛

آیا آرمین زارعی به جمع مجازها می پیوندد؟

0

موسیقی فارس-پریسا حسین پور: شنیده ها حکایت از آن دارند که خواننده رپ فارسی و دیس لاو مشهور؛ آرمین زارعی معروف به آرمین 2afm موفق به اخذ مجوز از دفتر موسیقی ارشاد شده است‌ و در همین راستا قرار است نخستین کنسرت خود را بعد از ایام عزاداری محرم و صفر برگزار کند.
شایان ذکر است که این خبر تاکنون توسط شخص آرمین یا مراجع ذی ربط تایید یا تکذیب نشده است.
این در حالیست که آرمین تاکنون برای کسب مجوز و فعالیت مجاز در داخل ایران بسیار تلاش کرده ولی موفق نبوده است.او حتی در شهریور ۱۳۹۵ به دادسرای فرهنگ و رسانه نیز احضار شده بود.
آخرین قطعه ای که از آرمین زارعی منتشر شد به نام «بزار پلی شه موزیکم» در تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ بود و بعد از آن او در تاریخ ۱۷ تیرماه همان سال و به قول خودش سکوت فعالیت هنری را در پیش گرفت که تا امروز همچنان ادامه دارد.
آرمین به مناسبت دومین سال سکوت هنری اش در صفحه شخصی اینستاگرامش این گونه نوشت: امروز ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷، دومین سالگرد سکوت فعالیت هنریم و من هر روز به امید فردا…هیچ جای دنیا نخواهم رفت بلکه این سکوت ناخواسته یا خواسته فقط انگیزه هام رو بیشتر و قویتر میکنه، دوستتون دارم.

آرمین زارعی با نام هنری آرمین 2afm ؛ خواننده رپ فارسی و دیس لاو، متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در شهر تهران است و کار جدی خوانندگی رپ را برای نخستین بار در سال ۱۳۸۶ آغاز کرد‌.بنابر گفته خود او، اولین کار جدی اش «رقص جامائیکایی» بوده که پس از پخش در فضای مجازی بازتاب های مختلفی پیدا کرده است.
آرمین با رپرها و خوانندگان نام آشنای دیگری مانند شاهین فلاکت، امیر تتلو، حسین تهی، طعمه، رضایا، فریدون اسرایی، حصین و ساسی مانکن همکاری کرده است.اما وی فعالیت جدی خود را با همکاری رضایا و با قطعه «نازی،ناز گل من» آغاز کرد.این دو این قطعه را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند.اما بعد از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان دیس لاو همکاری نکند و در نتیجه این دو از هم جدا شدند.

tmp_17030-1908899647

منبع:اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید