پس از رضا بهرام، آرون افشار هم پلی بک کرد!

0

موسیقی فارس_سارا تقی نژاد: ساعاتی پیش خبرگزاری تسنیم ویدئویی کوتاه را منتشر کرد و خبر از “پلی بک” خوانی آرون افشار در دومین کنسرتش داد. این کنسرت که هفته اخیر برگزار شد، دومین اجرای صحنه ای این خواننده جوان بود اما آن گونه که تسنیم ادعا کرده، وی در این برنامه اصطلاحا “پلی بک” کرده است.

در ویدیویی که تسنیم از کنسرت آرون افشار منتشر کرده است برای لحظاتی میکروفونِ خواننده پایین است اما صدایش در سالن پخش می‌شود که در حال خواندن آهنگ است. فارغ از صحت ادعای تسنیم به چنین عملی (در صورت انجام توسط افشار) “پلی بک” یا “لب خوانی” گفته می شود. اگر چنین خبری صحت داشته باشد در حقیقت آرون افشار که در ابتدای راه قرار دارد، برای مخاطبانش در کنسرت زنده لب خوانی کرده و از اساس صدای میکروفن قطع بوده است. البته این عمل سابقه زیادی در بین خوانندگان ایرانی داشته است و آخرین بار نیز در کنسرت رضا بهرام چنین شائبه ای مطرح شد که همچنان واکنشی از طرف این خواننده دیده یا شنیده نشده است.

با توجه به کیفیت پایین ویدئوی مذکور، سایت موسیقی فارس امکان تایید یا رد ادعای خبرگزاری تسنیم را ندارد، نتیجتا باید منتظر واکنش آرون افشار و یا شرکت برگزار کننده این کنسرت بود تا از صحت ماجرا اطمینان حاصل شود.

در ادامه ویدیو مربوط به پلی بک کردن آرون افشار را مشاهده می کنید؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید