به سرپرستی فرشاد رستمی؛

«آرشاویر» در برج آزادی کنسرت می دهد

0

 

موسیقی فارس- برگزاری کنسرت گروه موسیقی «آرشاویر» و همایش «نوروزانه و گلریزان برای حمایت از زلزله زدگان استان کرمانشاه» توسط قصر شیرینی های مقیم تهران از جمله اخبار مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی است.

به گزارش موسیقی فارس، به نقل از روابط عمومی برج آزادی، کنسرت گروه موسیقی سنتی «آرشاویر» به سرپرستی فرشاد رستمی ۲۰ اسفند در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.

فرشاد رستمی (سرپرست گروه، خواننده و نوازنده قیچک)، سید فواد حسینی (خواننده)، علیرضا صنعتی (نوازنده عود)، آسو نادری (نوازنده دف، بندیر، دایره)، شقایق بختیاری (نوازنده تار)، مرتضی فتحی ( نوازنده کمانچه)، علیرضا مصدقی (نوازنده تنبک و پرکاشن) و مژگان حسینی (نوازنده قانون) اعضای گروه «آرشاویر» هستند.

در این کنسرت قرار است در ۲ بخش قطعاتی از موسیقی سنتی و اقوام مختلف ایرانی از جمله هَلو هَلو، مَر جَنگه، رندانه، لالَه لَر، بویتینیم و … اجرا شود.

کنسرت گروه موسیقی «آرشاویر» ۲۰ اسفند در ۲ نوبت ۱۳ و ۱۶ برگزار می شود.

همچنین همایش قصر شیرینی های مقیم تهران صبح جمعه ۱۸ اسفند با حضور هموطنان خطه غرب ایران در برج آزادی برگزار می شود. این انجمن به عنوان یک سازمان مردم نهاد با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت فرهنگی، هنری و اجتماعی هر سال در ماه اسفند همایشی با هدف گردهمایی شهروندان قصر شیرین، لرستانی ها و همدانی ها در یک فضای نزدیک به هم برگزار می کند.

همایش ۱۸ اسفند این انجمن نیز با عنوان «نوروزانه و گلریزان برای حمایت از زلزله زدگان استان کرمانشاه» برگزار می شود.

در این همایش برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید