تورج اصلانی در جشنواره فیلم شیواژ:

جایزه‌ام تقدیم به جانباختگان و خلبان هواپیمای اوکراینی

0

تورج اصلانی کارگردان و تهیه کننده سینما پس از گرفتن جایزه بهترین فیلمنامه در جشنواره بین المللی 《 Shivaj Chhatrapati 》جایزه خود را به جانباختگان هواپیمای اوکراینی وخلبان این هواپیما ، اهدا کرد .

فيلم سينمايى «حمال طلا» به كارگردانى و تهيه‌كنندگى تورج اصلانى و به نویسندگی تورج اصلانى و هادی نادی در جدیدترین و سومین اکران بین‌المللی خود؛ به نمایندگی از سینمای ایران در بخش رقابتی جشنواره بین‌‌المللی فيلم 《Chhatrapati Shivaji》 در کشور هندوستان روی پرده رفت و جایزه بهترین فیلمنامه به تورج اصلانى و هادی نادی اهدا شد که تورج اصلانی با نهایت تأسف و تألم، این جایزه را به کاپیتان «ولادیمیر گاپوننکو» Volodymyr Gaponenko خلبان اوکراینی پرواز شماره PS752 و 176 جان‌باخته این هواپیما اعم از نخبگان برجسته دانشگاههای ایران و دیگر ملیت‌های جهان تقدیم کرد.
جشنواره بین‌‌المللی فيلم «چاتراپاتی شیواجی» CSIFF که با شعار «فیلم‌های خوب ارزش‌های زندگی را بالا می‌برند».
این جشنواره، با هدف فراهم آوردن فرصتی برای ارائه آثار فیلمسازان جهان در یک جشن سینمایی و فراهم ساختن بستری برای فیلمسازان در شبکه‌های حرفه‌ای فیلم برگزار می‌شود. این رویداد سینمایی به دنبال تقویت روابط کاری مناسب است و به فیلمسازان بااستعداد، کمک می‌کند تا پروژه‌های آنان توسط تماشاگران جهانی مشاهده شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید