خواننده گروه «روناک» در گفت وگو با موسیقی فارس:

گروه «روناک» الویت اصلی من است

0

موسیقی فارس – سارا صادقی: ایاز شجاعی خواننده گروه روناک گفت: گروه «خوش خبر» بعد از محرم وصفر اجراهای خود را شروع می کند ،حضور من در گروه «روناک» باعث نشده است، که در اجرای گروه مستقلم تداخل ایجاد شود؛ البته الویت اصلی من گروه «روناک» است .
ایاز شجاعی در گفت وگو با خبرنگار موسیقی فارس از فعالیت های خود گفت: سرپرست گروه آذری «خوش خبر» و یکی از خوانندگان آذری زبان گروه «روناک» هستم که از سال 66 به طور حرفه ای فعالیت های خود را در عرصه موسیقی آغاز کردم.

وی از همکاری خود با «روناک» گفت: آشنایی من با کیوان علی‌محمدی به پنج سال پیش بر می گردد زمانیکه هردو از مهمانان برنامه شبکه جام جم بودیم در آن جا با کیوان علی‌محمدی آشنا شدم به این ترتیب فعالیت خود را با گروه «روناک» شروع کردم در حال حاضر پنج سال است که با این گروه همکاری می کنم.
این خواننده با اشاره به فعالیت های گروه «خوش خبر» گفت: گروه من از سال 71 تاسیس شد این گروه آذری زبان است که تاکنون در نقاط مختلف کشوراجرا هایی داشته است.

این خواننده درادامه با اشاره به آثار منتشر شده خود افزود: یک نغمه ای بخوانیم، بهار آمد، سلام بر بهار، ایران عزیز، محمد رسول الله و گوزل بهار… از جمله آثاری است که تاکنون منتشر کرده ام.

ایاز شجاعی ازسال 62 وارد عرصه موسیقی شد و فعالیت های حرفه ای خود را از سال 66 آغاز کرد او هم اکنون سرپرست گروه «خوش خبر» و یکی از خوانندگان گروه «روناک» است، همچنین عضو واحد موسیقی مرکزی، خانه موسیقی ایران، عضو خانه ایران عاشیقلاری و نماینده موسیقی آذری استان البرز است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید