طی مراسمی در فرهنگسرای اندیشه

آلبوم موسیقی «از سراسر بگذشته منتشر می‌شود

0

موسیقی فارس– آلبوم موسیقی «از سراسر بگذشته» کاری ازگروه همنوایان روناک طی مراسمی در فرهنگسرای اندیشه رونمایی و راهی بازار موسیقی می‌شود.

به گزارش موسیقی  فارس، آلبوم موسیقی از سراسر بگذشته با آهنگسازی احسان عبایی و خوانندگی سید محسن حسینی و به تهیه کنندگی سید صابر امامی بعد از اخذ مجوزهای رسمی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قرار است دوشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۷:۳۰ با حضور عوامل و دست اندرکاران گروه موسیقی همنوایان روناک رونمایی شود.

همچنین در مراسم رونمایی از آلبوم، علاوه بر اجرای زنده توسط عوامل گروه، موسیقی تصویر قطعه از سراسر بگذشته این آلبوم به کارگردانی مجتبی حسن زاده نیز پخش خواهد شد؛ این قطه با ماهیت تکریم خانواده تاکنون در شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش شده است.

آلبوم «از سراسر بگذشته» در سومین جشنواره موسیقی بسطامی موفق به کسب رتبه اول بخش آلبوم شد. گروه همنوایان روناک اجرای کنسرت این آلبوم را برای سال آینده در تالار رودکی و برج آزادی در اردیبهشت ماه در تهران و همچنین اجرا در شهرهای مختلف کشور برنامه ریزی کرده‌اند که جزییات بیشتر در مراسم رونمایی اعلام خواهد شد.

علاقمندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند به فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفرد نیاکی(اندیشه) مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید