به تهیه کنندگی سامان مقدم

با همراهی یک نوازنده مطرح«آژانس خاموش » رونمایی می‌شود

0

موسیقی فارس-آلبوم موسیقی «آژانس خاموش» به تهیه کنندگی سامان مقدم و حضور تعدادی از نوازندگان ایرانی و خارجی از روز چهاردهم اردیبهشت ماه ۹۷ در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

به گزارش موسیقی فارس،  آلبوم موسیقی «آژانس خاموش» به تهیه کنندگی سامان مقدم و حضور تعدادی از نوازندگان ایرانی و خارجی از روز چهاردهم اردیبهشت ماه ۹۷ با زبان انگلیسی توسط موسسه نشر و پخش «جوان» به مدیریت نیما جوان در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

سیاوش امامی سرپرست گروه «mute agency» درباره تازه ترین آلبوم این گروه توضیح داد: در این آلبوم که با همراهی موسسه «جوان» و امیر توسلی به سرانجام رسیده است، قطعه ای با همراهی کالین بیس نوازنده گروه «کَمِل» ضبط شده که تصور می کنم، می تواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. این در حالی است که هومن اژدری خواننده، فرشاد رضایی نوازنده بیس، محمدرضا اصغری نوازنده سنت، پیمان توسلی میکس و مستر و بنده به عنوان نوازنده گیتار و آهنگساز حضور دارند.

آلبوم «آژانس خاموش» که در سال ۸۳ تولید شده بعد از ۱۴ سال، ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه در خانه «فرهنگ و هنر مانا» به آدرس بلوار کشاورز، خیابان وصال، کوچه شاهد ، پلاک ۶ رونمایی می شود.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید