برگزیده شدن آلبومی از ایران توسط رادیو موندوفونیاس

0

موسیقی فارس- «با فراقت چند سازم» به آهنگسازی سپیده مشکی با آواز مجتبی عسگری به عنوان یکی از سه آلبوم برگزیده ماه دسامبر در رادیو موندوفونیاس اسپانیا انتخاب شد.

 آلبوم موسیقی «با فراقت چند سازم» به عنوان یکی از سه آلبوم برگزیده ماه دسامبر در رادیو موندوفونیاس اسپانیا انتخاب شد.

«با فراقت چند سازم» اثری به آهنگسازی سپیده مشکی با آواز مجتبی عسگری است و مخاطب آن با یک رپرتوار کاملا کلاسیک روبه‌رو است. این اثر در مایه چهارگاه ساخته شده و با پیش‌ درآمد آغاز می‌شود و در ادامه ساز و آواز، روند صحیح خود را در گوشه‌های مختلف دستگاه طی می‌کنند. در جواب آوازها نیز سعی شده از تنوع سازی موجود در گروه‌نوازی استفاده شود.  

این در حالی است که اعضای گروه «آن» که در این آلبوم هنرنمایی کرده‌اند، سال‌ها در گروه‌های مختلفی ازجمله گروه شیدا به سرپرستی زنده‌یاد محمدرضا لطفی همکاری داشته‌اند.

«با فراقت چند سازم» توسط  موسسه فرهنگی هنری «پرده هنر موسیقی» منتشر شده و در بین آوازهای آلبوم که بدنه اصلی آن را تشکیل می‌دهند، چهارمضراب و ضربی زیبایی نیز برای تنوع گنجانده شده است.

امیرعباس ستایشگر (ناشر اثر) در این باره توضیح داد: انتشارات ما همه آثارش را در نمایشگاه وومکس به این رادیو ارائه داده است و این رادیو نیز هر ماه سه اثر خود را از میان ورد موزیک‌ها که بیشتر شنیده شده است معرفی می‌کند. این موضوع در انتخاب ناشر برتر در وومکس نیز تاثیر دارد.

رادیو موندوفونیاس رسانه معتبری است که هر ماه سه اثری که بیشترین شنونده را در میان آثار وردموزیکش دارد انتخاب و به مخاطبانش معرفی می‌کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید