در فرهنگسرای نیاوران

بابک بابایی «فریاد پنهان» را به صحنه برد/ اجرای آثار قدیمی

0

موسیقی فارس-کنسرت «فریاد پنهان» با هنرمندی بابک بابایی خواننده موسیقی ایرانی و همراهی گروه «دلنوازان هنر» در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران روی صحنه رفت.

به گزارش موسیقی فارس ، کنسرت «فریاد پنهان» با هنرمندی بابک بابایی خواننده آلبوم های «رهگذر»، «بر من گذشت» و «آوار نگاه» و همراهی گروه «دلنوازان هنر» شب گذشته ۱۶ مرداد ماه در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران روی صحنه رفت.

در بخش اول این برنامه قطعه‌های «بوی باران»، «شراره»، «باغ رویا» با شعری از حامد حسین خانی، «فریاد پنهان» با شعر ناصر ایزدی، «نگاهت را نمی خواهم» با شعری از مهدی سهیلی در دستگاه نوا براساس ملودی هایی از پیمان خازنی به اجرا درآمد. البته بابایی در بین اجرای قطعات به توضیح چگونگی ساخت این آثار و ذکر خاطراتی کوتاه از آنها پرداخت.

بخش دوم این کنسرت با یک «رمانس عاشقانه» بر اساس ترانه‌ای از محمدعلی بهمنی و به یاد حسین خواجه امیری ( ایرج) آغاز شد. این در حالی است که «نه غزل نوشتم» با کلام فرزانه شیدا و «برمن گذشتی» با غزلی از زنده یاد سیمین بهبهانی ادامه دهنده‌ بخش دوم این کنسرت بود.

پس از اجرای این قطعات نیز ترانه «از بهترین ها بهتری» به آهنگسازی علی اکبرپور برای مخاطبان ارایه شد. ضمن اینکه در پایان  برنامه آهنگ خاطره انگیز «گل آغوش» که پیش از این توسط زنده یاد نادر گلچین اجرا شده بود، توسط بابک بابایی و گروه «دلنوازان هنر» به سرپرستی پیام سوری اجرا شد

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید