با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری؛

به خوانندگی امیرمسعود امیری «بهار جاهد» شنیدنی شد

0

موسیقی فارس- آلبوم موسیقی «بهار جاهد» با خوانندگی امیر مسعود امیری روز دهم مرداد طی یک مراسم رونمایی در یکی از مراکز فروش محصولات فرهنگی تهران در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

به گزارش موسیقی فارس ، آلبوم موسیقی «بهار جاهد» با خوانندگی امیر مسعود امیری روزپنجشنبه دهم مرداد طی یک مراسم رونمایی در فروشگاه نشر ثالث در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. قرار است در این مراسم علاوه بر امیرمسعود امیری، جمعی از عوامل اثر و همچنین چند هنرمند سرشناس سخنرانی داشته باشند.

این اثر که با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری اصفهان تهیه و توسط پخش «رها» توزیع می شود شامل هفت تصنیف از مرحوم محمدعلی امیرجاهد است که با تنظیم‌های سعید هنرمند و امین میرزایی ارائه خواهد شد. این در حالی است که مجید حسابی، سعید هنرمند و امین میرزایی نوازندگان این مجموعه هستند.

امیرمسعود امیری یکی از خوانندگان باسابقه موسیقی ایرانی است که طی سال‌های اخیر ضمن انتشار چند مجموعه آثار، حضور پررنگی در زمینه تدریس آواز در تهران و اصفهان و چند شهر دیگر ایران داشته است. این هنرمند در زمینه تدریس نوازندگی و همچنین ساخت ساز هم فعالیت‌های زیادی طی سال‌های اخیر داشته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید