با پوشش نقاط ضعف گذشته

کرمانشاه بار دیگر میزبان جشنواره موسیقی «بارانا» می‌شود

0
موسیقی فارس– اولین جلسه شورای سیاستگذاری کرمانشاه؛ شهر خلاق موسیقی با تصویب برگزاری جشنواره موسیقی«بارانا ۲» تشکیل شد.

به گزارش موسیقی فارس، آرش رضایی شهردار کرمانشاه در اولین جلسه برگزاری هماهنگی این جشنواره، گفت: کرمانشاه مهد فرهنگ و تمدن و هنر است و این را در عرصه موسیقی و سینما به خوبی ثابت کرده و باید برای ارج نهادن به این هنرهای والا برنامه ریزی درست و مناسب‌تری داشت.

وی افزود: جشنواره بارانا یک که دو سال پیش در محوطه آثار جهانی بیستون برگزار شد گام اول در راستای حفظ و پاسداشت داشته های هنریمان است، هر چند اعتقاد دارم بارانای یک می‌توانست خیلی بهتر و گسترده تر برگزار شود، البته با تمام مسائل این جشنواره در عرصه بین‌الملل بازتاب خوبی داشتت.

رضایی تصریح کرد: اکنون می خواهیم برنامه‌ای در حد و اندازه و شان فرهنگ و هنر استان داشته باشیم و نمونه آن جشنواره بارانا است که می خواهیم آن را تبدیل به مطالبه ملی برای استان کرده و تبدیل به برند موسیقی این دیار کنیم.

شهردار کرمانشاه گفت: با راه اندازی دبیرخانه این جشنواره می توان نقاط ضعف جشنواره گذشته را پوشش داد و تبدیل به نقطه قوت کرد و با یک برنامه ریزی درست و مناسب زمینه هرچه بیشتر مطرح شدن این جشنواره را در حد بین المللی فراهم نمود.

این جلسه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل  میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سهراب و طهمورث پورناظری برگزار شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید