برای اولین بار؛

«بربطیان» با حسین بهروزی‌نیا در تالار وحدت می‌نوازند

0

موسیقی فارس-حسین بهروزی‌نیا نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی شنبه بیست و چهارم آذر ماه تازه‌ترین کنسرت خود را برای اولین‌بار با گروه «بربطیان» در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.

به گزارش موسیقی فارس، گروه موسیقی «بربطیان» روز شنبه ۲۴ آذرماه برای اولین بار کنسرتی را با همراهی حسین بهروزی نیا نوازنده عود در تالار وحدت تهران اجرا خواهد کرد. برنامه این کنسرت اجرای آثاری از حسین بهروزی نیا است که در بخش های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

در این کنسرت که شامل هفت نوازنده عود و بربت و چهار نوازنده سازهای کوبه‌ای است بهناز بهنام‌نیا، مریم خدابخش، امین حیدری، حمید خوانساری، امین یساولی، حمید حاصلی به عنوان نوازندگان بربت و نگار اعزازی، فرهاد صفری، بهنام معصومی، پژمان نقشبندی به عنوان نوازندگان سازهای کوبه‌ای گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

حسین بهروزی‌نیا از جمله نوازندگان و آهنگسازان موسیقی کشورمان است که بعد از دوری چندی ساله از کشورمان فعالیت‌های مستقلی را در قالب کنسرت‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد در شهرستان‌ها انجام داده است. وی بعد از برگزاری کنسرت تهران نیز مجموعه برنامه‌هایی را در شهرستان‌ها برگزار خواهد کرد.

اولین کنسرت گروه «بربطیان» ساعت ۲۱:۳۰ روز شنبه ۲۴ آذرماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید