با آهنگسازی حسین پرنیا

آلبوم «به احترام عشق» منتشر شد

0

موسیقی فارس-آلبوم به احترام عشق به آهنگسازی حسین پرنیا و صدای صاحب ابوالقاسمی، توسط نشر ایرانگام راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر می توان آنرا از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به احترام عشق، نام آلبوم تازه ای است به آهنگسازی حسین پرنیا و خوانندگی صاحب ابوالقاسمی که در فضایی از موسیقی کلاسیک ایرانی و در قالب ۸ قطعه ی «تصنیف به احترام عشق»، «دو نوازی کمانچه و آلتو»، «آواز ابوعطا به همراه کمانچه و ارکستر»، «تصنیف دیار دگر»، «تصنیف پیمانه»، «آواز سه گاه به همراه ویولون و سه تار»، «تصنیف نام تمنا» و «تصنیف نگارا» به اجرا در آمده است.

قطعات این آلبوم بر سروده‌های شاعران کهن و معاصری چون حافظ، سعدی، هلالی جغتایی، علیرضا اخلاقی و حمید چشم‌آور اجرا شده و نوازندگانی چون محمد رشوند، بیژن پرواز، علیرضا دریایی، درسا ابوالقاسمی، پژمان پرنیا، حسن مکانیکی و صائب کاکاوند در آن به هنرنمایی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی دستگاهی به احترام عشق از حسین پرنیا و صدای صاحب ابوالقاسمی، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری ایرانگام منتشر شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا جهت خرید آنلاین و قانونی آن به سایت www.ritmo.ir مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید