کنسرت بهنام بانی در تهران برگزار شد+عکس

0

موسیقی فارس-غزل خواجوی: شامگاه گذشته (۱۸ آذرماه ۱۳۹۸) کنسرت بهنام بانی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.

پیش از کنسرت، تیزر دیگر خوانندگان شرکت “آوای فروهر” هم‌چون سیروان و زانیار خسروی، محسن یگانه، بابک جهانبخش، مازیار فلاحی و…. پخش شد.

قبل از شروع اجرا موزیک ویدیو آهنگ «فقط برو» که اولین موزیک ویدیو رسمی این خواننده بود،پخش شد؛ این آهنگ یکی از قطعات آلبوم جدید بهنام بانی است که این آلبوم، به زودی منتشر می‌شود.

بهنام بانی با شمارش معکوس و آهنگ «من یه دیوونم» با انرژی زیادی به روی صحنه آمد.

پس از آن با جمله‌ معروف خود “سالن بالا” هواداران خود را با خود همراه و آن‌ها را به جیغ بنفش کشیدن دعوت می‌کرد! هم‌چنین بانی از طرفداران خود خواست که با آهنگ “این عشقه” داب اسمش بگیرن و به پیج اینستاگرامش بفرستند.

بهنام بانی گفت که اولین کنسرت خود را ۱۴ سال پیش در سال ۸۴ برگزار کرده و آن زمان فکر می‌کرده که ۲-۳ ماه بعد معروف خواهد شد.

وی ادامه داد که بعضی وقت‌ها چیزهایی از خدا می‌خواهیم که به ما نمی‌دهد و حتما مصلحتی در آن است. ۱۴ سال تلاش، زحمت و هزینه باعث شده که امروز در این جایگاه قرار بگیرد.

نوازندگان این اجرا هادی جداری (سکسفون)، علیرضا ثنائی (گیتار الکتریک)، میلاد جزی (گیتار بیس)، علیرضا الیاس‌وند (گیتار نایلون و آکوستیک)، حسین نظری (کیبورد)، پارسا پروین (درامز)، اکبر شهریاری (پرکاشن) بودند.

حامد برادران، ایمان ابراهیمی، محمد محمدی
و پدر و مادر بهنام بانی به عنوان مهمان در کنسرت حضور داشتند.

گفتنی است که این کنسرت به همت شرکت فرهنگی-هنری “آوای فروهر” برگزار شد.

در ادامه عکس‌های اختصاصی موسیقی فارس را از این رویداد می‌بینید

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید