در موسیقی فارس ببینید:

بهنام صفوی در کنار همسر و پسرش سام

0

موسیقی فارس- وقتی خبر ناباورانه بیماری بهنام صفوی رسانه ای شد برای هواداران او شوک بزرگی بود و نمی توانستند باور کنند یکی از بهترین خواننده های پاپ که موفق به کنسرت های داخلی و خارجی فراوانی شده بود درگیر تومور مغزی شده است ولی خوشبختانه این خواننده جوان توانسته است با مقاومت در برابر بیماری اش مقاومت کند و تولد پسرش سام نیز از روحیه بالای او خبر می دهد.

بهنام صفوی که در عرصه موسیقی چند سالی توانسته بود موفق عمل کند چند سال پیش اعلام کرد که به تومور مغزیمبتلا شده است و و شواهد نشان می داد که بیماری این خواننده بی حاشیه وارد مراحل پیشرفته ای شده استکه از چند سال پیش شروع به درمان کرد و فعالیتش در زمینه خوانندگی به شدت کاهش یافت.جدیدترین عکس بهنام صفوی و همسرش را در ادامه مشاهده کنید.

بهنام-صفوی-و-همسرش-2

 

بهنام صفوی خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان می باشد که مهندسی خود را در رشته عمراناز دانشگاه نجف آباد اصفهان گرفته است.

این خواننده ۳۴ ساله که از چند سال پیش تومور مغزی داشته است که بیماری او به مرحله پیشرفته رسیدو به همین خاطر پزشکان تشخیص دادند برای درمان این خواننده، دست به عمل جراحی بزنند. همچنان مراحل درمان بیماری خود را پشت سر می گذارد.

 

بهنام صفوی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت بیماری بهنام در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴مجبور به عمل جراحی سختی شد او به دلیل پیشرفت تومور مغزی هم اکنون دوره‌های پرتودرمانیو شیمی درمانی را پشت سر می‌گذارد.

 

حال بهنام صفوی بعد از عمل خود در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر کردو کنسرت ها و اجرا های زیادی را هم برگزار نمود همچنین چندین تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کردولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و ایندفعه برای درمان به آلمان سفر کردو توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران باز گشت و هم اکنون دوره های شیمی درمانیو پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام میدهد. در حال حاضر حال عمومی بهنامصفوی خوب است و با قدرت روند تکمیل درمان خود را ادامه می دهد.

بهنام صفوی در کنار همسر و پسرش سام

بهنام صفوی در کنار همسر و پسرش سام

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید