واکنش پدر بهنام صفوی به پست شاهین صمدپور

3

وسیقی فارس-غزل خواجوی: این روزها، که در اینستاگرام هنرمندان علیه یک دیگر حرف می‌زنند؛گاهی حرف‌های زده می‌شود که جز ناراحتی چیزی به بار نمی‌آورد.

چند روز پیش بود که شاهین صمد پور، مستند ساز اجتماعی، پستی درمورد برادران خسروی و شهاب رمضان گذاشته و از آن‌ها گله کرد بود که به جای او که قصد داشت با خوانندگانی هم‌چون فرزاد فرزین، امیرعباس گلاب، رضا صادقی و محسن ابراهیم زاده کنسرتی برای کمک به بهنام صفوی برگزار کند؛ سیروان، زانیار و شهاب رمضان با “زیرآب زنی” پدر بهنام را از برگزاری کنسرت توسط او منصرف کردند و خودشان کنسرت را برگزار کردند.

حال پدر بهنام صفوی با انتشار پستی در صفحه آن مرحوم از پست شاهین صمد‌پور ابراز ناراحتی کرد.

کپشن پست جدید صفحه بهنام صفوی بدین شرح است:
«سلام و عرض ادب خدمت دوستان و هواداران عزيز بهنام
با آرزوي سلامتي براي همه عزيزان، چند روزي است موضوعي در فضاي مجازي مطرح شده كه دوستان زيادي را متاثر كرده است. بيش از هفت ماه از عروج بهنام نگذشته و داغ نبود او هر روز سنگينتر ميشود. بنده و خانواده فكر نمي كرديم كه اينگونه از ايشان ياد شود.

جناب صمد پور دوست و برادر عزيز ، شما چند ماه قبل از فوت بهنام در شرايط بسيار بد و نامتعادلي كه من داشتم و با اطلاع پزشكان معالجش می‌دانستم كه اوآخرين روزهای زندگيش را می‌گذراند آمديد و با نيت خير موضوع كمپين حمايت از بهنام را عنوان كرديد و بنده هم پذيرفتم و اين در شرايطي بود كه دوستان هنرمند بهنام هميشه در ملاقات هايی كه با بهنام داشتند برای هرگونه كمك اعلام آمادگی كرده بودند.

ببينيد بنده قبلا بابت اين كار از شما و هنرمندانی كه آمادگی خود را براي اجرای كنسرت حمايت از فرزندم اعلام كرده بودند تشكر و قدر دانی كردم.
واقعيت اين است كه بعد از اينكه موضوع كمپين رسانه اي شد، دوستان نزديك مرحوم از من گله‌مند شدند كه اگر نياز به حمايتی بود چرا با آنها مطرح نكرده‌ام و اين گله دوستان هم به حق بود.

به هر حال هر دو طرف نيت خوب و خير داشتيد و در اين ميان اين تصميم من بود كه علي رغم توافق با جنابعالي، تصميم گرفتم كه دوستان بهنام، آقايان خسروی و رمضان اين كار را پيش ببرند. اگر تقصيری هست قطعا بر عهده بنده است و من مجدداً از شما و ساير هنرمندان عذر خواهی می‌كنم.

دوستان زيادي در هنگامه سخت وضعيت بهنام مرتباً به ديدارش می‌آمدند كه برای من و مادر فرسوده‌اش مايه اميد بود و من و خانواده واقعا مديون لطف و عنايت آنها هستيم. آقايان: برادران خسروي، مهدي فردي، يحی مشايخی، دكتر جبارزاده، اميريل ارجمند، شهاب رمضان، رضا فواديان، مهدي قنواتي، عادل شمسايي، دانيال طهماسبی، نريمان پازوكی و عزيزان بسياری كه من نام آنها را به خاطر ندارم.

جناب صمد پور آخرين سفر بهنام در شرايط سختی كه نيم بدنش تقريبا از كار افتاده بود با همت و خواست سيروان عزيز علی رغم همه سختی‌هایی كه داشت انجام شد و بنده تا نفس میی‌كشم مديون لطف ايشان هستم.

در خاتمه از همگان دعوت مي كنم از اين مجادلات صرف نظر كنيد، كه اين عمر كوتاه ارزش اين گونه برخوردها را ندارد و مجدداً همه قصور را بنده پذيرفته و عذر خواهی می‌كنم.
روزگار ناموافق مردم نا سازگار
گه زدست چرخ نالم گه زدست روزگار»

کاش این روزها بیش‌تر باهم مهربان بودیم و هر حرفی را جایی که نباید نزنیم تا دلخوری پیش نیاید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

3 دیدگاه

    • سهند اینانلو در

      دوست گرامی کمی مودبانه تر
      امکان سانسور برای سایت وجود داشت اما در قاموس تحریریه موسیقی فارس چنین رویه‌ای مورد اقبال نیست. پس لطفا رعایت ادب را بفرمایید

پاسخ دهید