بهنام صفوی در بیمارستان اصفهان بستری شد

0

موسیقی فارس-مازیار رضایی: خواننده جوان موسیقی پاپ به دلیل وخیمی حالش در بیمارستان اصفهان بستری شد.

بهنام صفوی که از بیماری رنج می برد و روزانه برای بهبودی خود نیاز به مصرف دارو دارد به دلیل این مصرف روزانه که باعث پایین آمدن سطح هوشیاری اش شده، در بیمارستان بستری شد.

رضا فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی بار دیگر از بستری شدن این خواننده در بیمارستان خبر داد.

فوادیان در خصوص آخرین وضعیت بهنام گفته است: بهنام صفوی طی پانزده روز گذشته به علت وخیم شدن وضعیتش برای درمان به بیمارستانی در اصفهان منتقل و بستری شد..بعد از مدت‌ها که وضعیت جسمانی بهنام صفوی پایدار بود به دلیل کاهش اکسیژن خون و همچنین ضعف جسمانی و کسالت به این بیمارستان در اصفهان منتقل شد و همچنان در همین بیمارستان بستری است.

وی که سمت مدیر برنامه این خواننده را دارد، اعلام کرده که بهنام صفوی در طول مدت زمان درمان بیماری اش کاملا در حالت استراحت است و به دلیل مصرف روزانه دارو برای درمان هوشیاری کاملی ندارد. به همین دلیل زیاد به گپ و گفت نمی نشیند که از وضعیت روحی وی بتوانم اطلاعات دقیقی بدهم.

بهنام صفوی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغز شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و هم‌اکنون دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌دهد. در حال حاضر حال عمومی بهنام صفوی خوب است و با قدرت روند تکمیل درمان خود را ادامه می‌دهد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید