در تالار وحدت اجرا شد؛

کنسرت “زمستان در راه است” +عکس

0

موسیقی فارس_غزل خواجوی: شب گذشته (۲۰آبان ۱۳۹۸) تالار وحدت میزبان عوامل کنسرت بی‌کلام «زمستان در راه است» به سرپرستی بهرنگ معتمدی بود.

اجرای این برنامه توسط یک گروه پنج نفره صورت گرفت که شامل سازهایی از جمله؛ ویولنسل، پیانو، درامز، گیتار باس و گیتار الکتریک بود.

اعضای گروه نوازندگان نیز بدین شرح است؛ بهرنگ معتمدی سرپرست و نوازنده ویولنسل، آرش اسکندرلو نوازنده پیانو و تنظیم کننده، علیرضا اشرف پور نوازنده گیتار الکتریک، مهدی محمدیان نوازنده گیتار باس و سروش عمومی نوازنده درامز و سازهای کوبه‌ای.

گفتنی است بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل، برای نخستین بار بود که به طور رسمی کنسرت خود را به روی صحنه برد که با استقبال مخاطبینش نیز مواجه شد. معتمدی طی سال‌های اخیر فعالیت‌های مستمری را در ارکسترهای مختلف از جمله ارکستر سمفونیک تهران انجام داده اما تاکنون کنسرتی به سرپرستی وی برگزار نشده بود. از همین روی برنامه دیشب از اهمیت بالایی برای این هنرمند ایرانی برخوردار بود.

در این کنسرت قطعه‌هایی از خوانندگان مطرح جهان هم‌چون مایکل جکسون، گروه کویین، گروه اونسس، استینگ، ادل و… اجرا شد.
هم‌چنین چند قطعه از سریال «بازی تاج وتخت» با موسیقی رامین جوادی نیز اجرا شد که به نظر می‌رسد نام این کنسرت را نیز از این سریال الهام گرفته‌اند.

تهیه کننده و حامی مالی کنسرت دیشب نیز گروه “دایا مُد” بود که مدیریت این مجموعه در میانه برنامه به روی سن رفته و به ایراد سخنانی پیرامون فعالیت‌های اقتصادی‌ مجموعه‌اش پرداخت.

گزارش کنسرت “زمستان در راه است” به روایت تصویر:

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید