به رهبری نیما پناهی ها برگزار شد،

شب یلدای ایتالیایی +عکس

0

موسیقی فارس_شبنم ظهیریان : کنسرت اپرای ایتالیایی بل کانتو بار دیگر در تالاروحدت برگزار شد. ارکستر و گروه کر بل کانتو پیش از این نیز اپرا های ایتالیایی همچون «نابوکو»، «لا تراویاتا»، «ارنانی»، «دون کارلو»، «ایل تروواتوره»، «مکبث»، «ریگولتو» و «آیدا» را به اجرا در آورده بود که مورد استقبال مردم قرار گرفته بود. این بار نیز اپراهای ایتالیایی جوزپه وردی مورد پسند تماشاگران قرار گرفت.
نیما پناهی ها که رهبری این گروه را برعهده دارد، ضمن تشکر از حضور مردم به تمجید از آهنگساز بزرگ ایتالیایی پرداخت و گفت :« به ایشان مدیون هستم و در مقابل این آهنگساز من به حساب نمی آیم. احترام فراوانی برای آهنگسازان دنیا قائلم که در راس آن ها جوزپه وردی قرار دارد.»
وی همچنین به معرفی اعضای گروه پرداخت.
کسری فریدی(پیانو)،امین غفاری(کنسرت مایستر)،یگانه حسینی نیا(ویولن دوم)،دانیال جورابچی(ویولا)،یاسمن کوزه گر(ویولنسل)،مهدی کلانتری(کنترباس)،ماه سیما فلاحی(فلوت)،حسام صدفی نژاد(ابوا)،ماهان ببری(تیمپانی)،هادی بادوام(تنور)،علیرضا خسروی و فرشاد بیات(ساز کوبه ای)،آناهیتا حسین زاده(سوپرانو)،بتینا هووسپیان(متسوسوپرانو) از اعضای اصلی گروه بودند.
شهرزاد دیانت،لعیاشاه زمانی،پرستو موسوی نیا،نداقنبری،ناره گریگوریان،گلناز مظهری،موروا شکیبی،مارال محمدیان،کیمیا دری،مارال حریری،سارا صادق زاده،هیما حاجی صادقی،طناز امینی نظری،مرضیه مولایی، طناز افشارنژاد،امیلیا هارطونیان،نسترن کی منش،فهیمه احمدی،نگار صدیقی،مریم پورمهدی،نازنین منصوری،هادی بادوام،سعیدافشار،محسن آرام بن،علیرضا شمس اللهی،کیانوش غفارزاده،میلادبنی کمالی و امیرحسین مهدوی نیز از خوانندگان آواز زیبا بودند که به هنرنمایی پرداختند.

پرویز پورحسینی، بازیگر سینما و تلویزیون، از جمله مهمانان ویژه این اجرا بود که درآخرین روز از پاییز 98 در تالاروحدت تهران برگزار شد.
همچنین به اطلاع می رساند که اجرای گروه بل کانتو بار دیگر تمدید شده وتالار وحدت مجددا در 4 بهمن ماه میزبان علاقمندان به اپرای ایتالیایی است.

گزارش تصویری سایت موسیقی فارس از دریچه لنز دوربین مهران مهرگانی؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید